4500 TL RX 480 Monitör Dahil Sistem Toplama

Dolar artar mı yükselir mi hiç bilgim yok ama 3.7 den azalacağını düşünmüyorum. Bu işini rahat görür bazı eksiklikler var ama bütçesine göre iyi bir sistem. Senin kararın işlemciden kısabilirsin ama YouTube'a video atacaksan render yapacağın aklıma geldi. Onun için bütçeni biraz zorlarsan iyi olur.
3950.png

Dolar artar mı yükselir mi hiç bilgim yok ama 3.7 den azalacağını düşünmüyorum. Bu işini rahat görür bazı eksiklikler var ama bütçesine göre iyi bir sistem. Senin kararın işlemciden kısabilirsin ama YouTube'a video atacaksan render yapacağın aklıma geldi. Onun için bütçeni biraz zorlarsan iyi olur. Eki Görüntüle 211537
6700k işlemciye H170 koyamazsınız. Yani koyarsınız çalışır ama O.C potansiyeli ölür işlemcinin. Yazdığınız sistem olmamış.

Youtube'da oyun videoları çeken arkadaşın videoyu çekmeden oyunu oynayabilmesi lazım değil mi? RX 460 ile istediği FPS'i elde edemedikten sonra i7 6700k işlemci koysan ne yazar oraya?

TOPLAM : 3.769,60 TL
KDV (%18) : 678,53
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.448,13 TL
[TBODY] [/TBODY]

Youtube'da oyun videoları çeken arkadaşın videoyu çekmeden oyunu oynayabilmesi lazım değil mi? RX 460 ile istediği FPS'i elde edemedikten sonra i7 6700k işlemci koysan ne yazar oraya?

TOPLAM : 3.769,60 TL
KDV (%18) : 678,53
NAKİT / HAVALE (TL) : 4.448,13 TL
[TBODY] [/TBODY]
"Videoyu çeken arkadaşın videoyu çekmeden oyunu oynayabilmesi lazım değil mi? " ERROR 404 Not found.

İster ayarları kısıp renderdan zaman kazanır, ister kalite arttırıp rendırı yavaş yapar ona kalmış bir tercih.

"Videoyu çeken arkadaşın videoyu çekmeden oyunu oynayabilmesi lazım değil mi? " ERROR 404 Not found.
Arkadaşım, konuyu açan kişi Youtube'da oyun videoları çekeceğim demiş. Youtube için oyun videosu çekmeden önce ne yapması gerek? Oyun oynaması. RX 460 ile gitti GTA V oynadı. İstediği FPS'i elde edemedi, üstüne bir de recorder program -10 fps vurdu. Nasıl bu videoyu kaydedecek de Youtube'a yükleyecek? Cümlemde anlaşılmayacak bir şey yoktu.

Youtube'daki insanlar da gidip Low ayarlardaki GTA V videolarını izleyecekti zaten. :)

Ama topladığınız sistem bütçeye göre benim sistemden çok daha iyi.

Arkadaşım, konuyu açan kişi Youtube'da oyun videoları çekeceğim demiş. Youtube için oyun videosu çekmeden önce ne yapması gerek? Oyun oynaması. RX 460 ile gitti GTA V oynadı. İstediği FPS'i elde edemedi, üstüne bir de recorder program -10 fps vurdu. Nasıl bu videoyu kaydedecek de Youtube'a yükleyecek? Cümlemde anlaşılmayacak bir şey yoktu.
-10 ile en az 50 fps felan alır. Pek rahatsız edici değil. İyi bir sistem toplamışsınız. Tercih kenidisine kalmış benim topladığım sistem 4.000 TL olmasına rağmen monitörü, soğutucusu falan eksik. Render'a önem verdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı