5000 TL monitör dahil RX 480 sistem toplama

tarhana35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sistem aşağıdaki şekilde. Monitörün 144Hz olması gerekiyor mu? Çünkü monitörler hakkında pek bir bilgim yok.
pcpcpc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
+Anakartı MSI B150M Bazooka seçebilirsin. İlla para harcayacağım diyorsan anakarta; --BU-- da seçilebilir bi anakarttır. Dadından yenmez.
+Monitör yetecektir. Fiyatına göre çok iyi bir monitör.
+Güç kaynağını 80+ sertifikalı seçmelisin.
+Canavarınız hayırlı olsun.

O.C yapmayacağin sistemde Z170 gereksiz olur. Onun yerine Msi B150 Gaming M3 güzel olur. Kasa ve güç kaynağini ayri ayri seçmelisin. Ayrica guç kaynagi 80+ sertifikali almalisin. Tavsiyem :
  • Zalman Z3 Plus
  • Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze

Aslında Z170 alması daha iyi. Bir de RAM hızlarını biraz daha yüksek alsın işlemcinin tekil ve çokul performanslarını arttırmış olur. Şimdi diyeceksiniz onları alacağıma işlemciyi yükseltirim aynı şey diye. :D :D

Aslında Z170 alması daha iyi. Bir de RAM hızlarını biraz daha yüksek alsın işlemcinin tekil ve çokul performanslarını arttırmış olur. Şimdi diyeceksiniz onları alacağıma işlemciyi yükseltirim aynı şey diye. :D :D
Ya RAM hizlarini yuksek alin diye bas bas bağirdim bana neden 2133 MHZ anakart almişken 2400 MHZ RAM alip parasini çope atsin dediler. Ama bakmamislar fiyata 2400 MHZ RAM ile 2133 MHZ'ler ayni fiyatta. Ayrica anakartta XMP varsa RAM'leri 2400'de çaliştirabilirler. Tabi bunuda bilmiyorlardi. Bana bos bos kizdilar. O zamandan beri aldiklari RAM'lere karismiyorum.

Ya RAM hizlarini yuksek alin diye bas bas bağirdim bana neden 2133 MHZ anakart almişken 2400 MHZ RAM alip parasini çope atsin dediler. Ama bakmamislar fiyata 2400 MHZ RAM ile 2133 MHZ'ler ayni fiyatta. Ayrica anakartta XMP varsa RAM'leri 2400'de çaliştirabilirler. Tabi bunuda bilmiyorlardi. Bana bos bos kizdilar. O zamandan beri aldiklari RAM'lere karismiyorum.
Aynen öyle. Yüksek hızlı RAM almak zararlı değil. :D Büyüyünce de giyersiniz lafı gibi işte. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı