4500 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
4500

Mopat

Hectopat
Öncelikle merhaba. Bu sistemi kuzenime alacağız. Kendisi hem uzaktan ders için hemde Gta 5, Cs:Go benzeri oyun oynamak için bir sistem almak istiyor. Bende çok anlamadığım için taba taslak bir sistem oluşturdum. Bütçemiz 4500 tl civarında ve sadece bilgisayar (monitör dahil değil). Vatan Bilgisayardan olmak üzere sizin bana önerebileceğiniz ve ileriye dönük uygun fiyatlı bir sistem mevcut mudur? Ben kendi dizdiğim bilgisayarı aşağıya yazıyorum. Sizde öneri yaparsanız çok iyi olur.

Kendi dizdiğim sistem:

İşlemci:Amd Ryzen 3 3100
Ram:Corsair 8Gb 3000 Mhz
Ekran Kartı:Evga Gtx 1650 Super Sc Ultra Gaming
Anakart:Gigabyte B450M-S2H
Kasa:Corsair Carbide Serisi Spec-Delta 650W
Ssd:Toshiba Ocz 240 Gb Ssd
Hdd:Kendisinin 500 gb Hddsi bulunmakta.

Öncelikle merhaba. Bu sistemi kuzenime alacağız. Kendisi hem uzaktan ders için hemde Gta 5, Cs:Go benzeri oyun oynamak için bir sistem almak istiyor. Bende çok anlamadığım için taba taslak bir sistem oluşturdum. Bütçemiz 4500 tl civarında ve sadece bilgisayar (monitör dahil değil). Vatan Bilgisayardan olmak üzere sizin bana önerebileceğiniz ve ileriye dönük uygun fiyatlı bir sistem mevcut mudur? Ben kendi dizdiğim bilgisayarı aşağıya yazıyorum. Sizde öneri yaparsanız çok iyi olur.

Kendi dizdiğim sistem:

İşlemci:Amd Ryzen 3 3100
Ram:Corsair 8Gb 3000 Mhz
Ekran Kartı:Evga Gtx 1650 Super Sc Ultra Gaming
Anakart:Gigabyte B450M-S2H
Kasa:Corsair Carbide Serisi Spec-Delta 650W
Ssd:Toshiba Ocz 240 Gb Ssd
Hdd:Kendisinin 500 gb Hddsi bulunmakta.
Arkadaşların dediği gibi SSD değiştirirseniz güzel olur onun dışında güzel bir sistem olmuş emeğinize sağlık :). Hayırlı olsun şimdiden.

Arkadaşların dediği gibi SSD değiştirirseniz güzel olur onun dışında güzel bir sistem olmuş emeğinize sağlık :). Hayırlı olsun şimdiden.
Sağ olun. Ben ekran kartında Evga ile Gigabyte arasında kaldım. 2 ekran kartıda aynı para. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bildiğim kadarıyla GTX 1650S daha stabil çalışan bir kart. Bence 1650S alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı