4500 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
4500
Anladım. Nvdia olması bizim için daha iyi olur çünkü ileride bir driver v.b bir sıkıntı çıkarsa yapamaz çünkü bilgisayardan hiç anlamıyor. Bu yüzden nvdia ekran kartı onun için daha iyi olur. Yoksa Rx580'de iyi bir kart.

Ssd olarak Samsung veya Hyper X mantıklı görünüyor. Evga'yı bende çok severim :D.
Anlıyorum hocam tercih sizin.

Hocam o parayı böyle bir ekran kartına vermek daha mantıklı bence.

RX5000 serisinin driver sıkıntıları çözüldü.
Anladım. Duruma göre ilerleyecek. Kuzenim zar zor 4500 biriktirdi :D. İyisi olsun diye üstüne ben ekliyeceğim çocuk iyi bilgisayar alsın diye. Eğer Vatan Bilgisayar'da uygun fiyatlı RX 5500 XT bulursam oda tercihlerim arasında olacağı kesin. Teşekkürler.

Anladım. Duruma göre ilerleyecek. Kuzenim zar zor 4500 biriktirdi :D. İyisi olsun diye üstüne ben ekliyeceğim çocuk iyi bilgisayar alsın diye. Eğer Vatan Bilgisayar'da uygun fiyatlı RX 5500 XT bulursam oda tercihlerim arasında olacağı kesin. Teşekkürler.

Hocam Nitro+ ve Pulse arasında çok fazla aman aman bir fark yok onu da tercih edebilirsiniz. Vatan'da 1800 liraya satışı mevcut.

Hocam parçalar illaha Vatan Bilgisayar'dan mı olacak?
Kuzenim alacağı için onun için iyi olur. Çünkü bu işlerden hiç anlamıyor. İlerde garanti ile bir sıkıntı olursa kuzenim parçayı çıkartıp kargoya veremez. Yoksa internette daha iyi sistemler mevcut.
Hocam Nitro+ ve Pulse arasında çok fazla aman aman bir fark yok onu da tercih edebilirsiniz. Vatan'da 1800 liraya satışı mevcut.
Evet onu bende farkettim. Fiyat farkı büyük değil. Ekran kartı olarak RX 5500 XT olabilir.

@EnisKekech Hayır çözülmedi yanlış bilgilendirme yapmayınız. RX serisindeki hatalar devam ediyor.

@Mopat Sistem güzel olmuş ellerinize sağlık daha önceden zaten benim söyleyeceklerimi arkadaşlar söylemiş onu düzeltirseniz çok güzel olur şimdiden hayırlı olsun :).

@EnisKekech Hayır çözülmedi yanlış bilgilendirme yapmayınız.

@Mopat Sistem güzel olmuş ellerinize sağlık daha önceden zaten benim söyleyeceklerimi arkadaşlar söylemiş onu düzeltirseniz çok güzel olur şimdiden hayırlı olsun :).
Tamamdır Ssd'yi değiştirdim onun dışında olursa RX 5500 XT olabilir. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Hocam SSD'nin değiştirilmesi lazım. Sağlık değeri ve okuma-yazma hızları çok çabuk düşüyor.
O SSD yerine Samsung 860 Evo alınıp daha rahat edilebilir.

Uzun süredir RC500 500GB OCZ M.2 SSD kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Sağlık %99, okuma yazma hızları vadedildiği gibi.

TR200'lerden bahsediyorsanız, olabilir.

Hocam belirttiğiniz SSD ile arkadaşın söylediği SSD farklı. Arkadaşın belirttiği SSD sıkıntılı bir SSD.

Arkadaşın belirttiği TR200 sanırım. Evet okumuştum TR200 serisinde sıkıntılar. Sonradan düzenleme yaptım mesajda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı