4500 TL sistem toplama

AbbasFan

Picopat
Arkadaşıma bir sistem topluyoruz. 550 TL'ye bir monitör bulduk. 4500 TL'si kaldı. Bütçesini 200-300 TL'den fazla aşamaz. GTX 1650 / super olabilir. AMD ekran kartı istemiyor kendisi. WattMan hatasını duyduktan sonra ve driver sorunlarını öğrendikten sonra istemiyor. Neyse umarım güzel toplarsınız yardımlar için teşekkürler. Ayrı ayrı toplaya dabilir fakat birleşik olursa da iyi olur dedi. INNO 3D diye bir markanın GTX 1650 Super'i ucuza sattığını duydum. Onu kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam:4437TL
X2 RAM alırsanız:
4716TL.

Toplam: 4437TL.
X2 RAM alırsanız:
4716TL.

Teşekkürler hocam. SSD ve PSU'yu değiştirdik sadece. High Power çok güvenilir gelmedi FSP aldık. SSD markasını da ilk kere duydum onun yerine Kingston tercih ettik onun dışında teşekkürler.
Toplam: 4437TL.
X2 RAM alırsanız:
4716TL.

Hocam bir de öne çıkar tuşunu bulamadım nereye koydular?

Son düzenleme:
@AbbasFan Hayırlı olsun. :)
Bu arada High Power markası gayet güvenilirdir, marka değeri olarak FSP ile kapışır diyebilirim.
SSD'ye güvenmemekte haklısınız, Türkiye'ye yeni gelmiş bir firma. Kullananlar memnun.

@AbbasFan hayırlı olsun. :)
bu arada High Power markası gayet güvenilirdir, marka değeri olarak FSP ile kapışır diyebilirim.
SSD'ye güvenmemekte haklısınız, Türkiye'ye yeni gelmiş bir firma. Kullananlar memnun.

Arkadaşım için topluyoruz zaten. Kendisi ablasının bilgisayarını ödünç kullanıyor. Ablası öğretmen olunca tek laptop ile idare edemiyor. O yüzden alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı