4500 TL Sistem Toplama

@ayrx @Rustin Cohle @Bruhmoment1 @fromhell1 (sizi etiketledim çünkü önceki açtığım konudaki bilgisayara 3000 TL dediniz, bana yardımcı olur musunuz?)

Bana 4000-4500 TL sistem önerir misiniz? Bu paraya gayet iyi sistem kurmuştum geçen sene.

Ekran kartsız sistemler oluyor örnek olarak Ryzen 3 2300X 16 GB RAM her şey kısaca anakart PSU SSD 3000 civarına bulabilirsin böyle bir sistem şu an ekran kartı fiyatları biraz düştü ikinci el bazında düştüğü bence ortada 1000 TL civarına da GTX 660 veyahut HD 7850 gibi bir ekran kartı alabilirsiniz paranız olursa ekran kartını yükseltirsiniz ileride. Ekran kartlı olunca millet 5K fiyat istiyor bu sistemlere öncelik olarak yine nerede oturduğunuzu söyleyin bir bakalım neler bulabiliyoruz ikinci el.

Ekran kartsız sistemler oluyor örnek olarak Ryzen 3 2300X 16 GB RAM her şey kısaca anakart PSU SSD 3000 civarına bulabilirsin böyle bir sistem şu an ekran kartı fiyatları biraz düştü ikinci el bazında düştüğü bence ortada 1000 TL civarına da GTX 660 veyahut HD 7850 gibi bir ekran kartı alabilirsiniz paranız olursa ekran kartını yükseltirsiniz ileride. Ekran kartlı olunca millet 5K fiyat istiyor bu sistemlere öncelik olarak yine nerede oturduğunuzu söyleyin bir bakalım neler bulabiliyoruz ikinci el.
1500tl civarı, 750ti veya r9 270 alınabilir.. ikinci elde.. r9 270 neredeyse 1050ti performansında.. kendimde alsam mı diye kararsızım :) r7 240 yerine

Tavsiyem; alma kardesim. Daha cok paha biriktir, biraz daha düzgün bir sistem bak. 4.500 TL ye alacagin sistem seni her türlü yolda birakacaktir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı