4500 TL Video Düzenleme ve Grafik Tasarım İçin Sistem Önerisi

Andaç Liman

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Visual Designer
Başlıkta da belirttiğim gibi video kurgu, düzenleme ve grafik tasarım için bir sistem önerisine ihtiyacım var. Bütçem 4.500 liraya kadar, buna uygun önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle bir sistem topladım. Hocalarım daha iyisini toplarlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,9 KB · Görüntüleme: 143
Vi
İşlemciyle ekran kartı biraz dengesiz olmamış mı sizce? Bana öyle geldi de biraz. Yoksa bu işler için işlemci daha önemli olduğu için mi böyle bir seçim yaptınız?
Video düzenleme, kurgu vs ile uğraşacaksanız işlemci daha ön planda olmalı burda ekran kartının işlemci kadar önemli bir payı yok sonuçta tasarım pcsi dediniz eğer oyun odaklı olsaydı dediğiniz doğru olurdu

Vi
Video düzenleme, kurgu vs ile uğraşacaksanız işlemci daha ön planda olmalı burda ekran kartının işlemci kadar önemli bir payı yok sonuçta tasarım pcsi dediniz eğer oyun odaklı olsaydı dediğiniz doğru olurdu
Teşekkür ederim, daha önce hep oyun odaklı pc topladığım için video kurgu, düzenleme konusunda nasıl bir pc toplanması gerektiğini pek bilmiyordum. Teşekkürler tekrardan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı