4500 TL'ye kadar laptop önerisi

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Selamünaleyküm arkadaşlar.

Bütçem 4500 TL.

Hem işlemci olarak fena olmayan hem de oyun oynatabilecek bir laptop önerilerinizi bekliyorum.

Ben bunları buldum:

Sizin de önerilerinize açığım.

Hangi tür oyunları oynayacaksınız bilemiyorum ama öyle AAA dediğimiz oyunları yüksek fps ile oynamayı beklememeniz lazım b useviyedeki bilgisayarlardan. Bunun dışında attığınız modeller bu fiyat aralığı için gayet iyi modeller. depolamaya aman aman ihtiyacınız yok ise SSD olan tercih sebebidir bu arada :)

Hangi tür oyunları oynayacaksınız bilemiyorum ama öyle AAA dediğimiz oyunları yüksek fps ile oynamayı beklememeniz lazım b useviyedeki bilgisayarlardan. Bunun dışında attığınız modeller bu fiyat aralığı için gayet iyi modeller. depolamaya aman aman ihtiyacınız yok ise SSD olan tercih sebebidir bu arada :)
Dark Souls tüm seri,
Sekiro,
Yuzu oyunları,
Cemu oyunları,
PSP oyunları,
Witcher Serisi gibi oyunlar oynayacağım.
Bir de Elder Scrolls'un bir kaç oyunu var.

30-60 arası FPS yeterli olur benim için.

Dark Souls tüm seri,
Sekiro,
Yuzu oyunları,
Cemu oyunları,
PSP oyunları,
Witcher Serisi gibi oyunlar oynayacağım.

Bir de Elder Scrolls'un bir kaç oyunu var.
Bunların bir çoğunu özellikle Witcher serisini vb yüksek ayarlarda açamaz. Ama dediğim gibi bu fiyata satılan hiç bir bilgisayar açamaz. O yüzden attığınız seçeneklerden SSD olan mantıklı.

Bunların bir çoğunu özellikle Witcher serisini vb yüksek ayarlarda açamaz. Ama dediğim gibi bu fiyata satılan hiç bir bilgisayar açamaz. O yüzden attığınız seçeneklerden SSD olan mantıklı.
3200G ile bu oyunları 30-60 FPS arası normal ayarlar ile oynadım bazen de 720P'de oynadım, bu laptop da öyle oynatmaz mı?

Bence bu bilgisayarlarla ağır oyun oynayarak ömrünü kısaltmamalısın.
Ömrü kısalıyor mu öyle? Benim önceki notebookum İ7-7500U ve R7 M440 4GB GPU vardı.
5 yıla yakın kullandım ve AAA oyunlar da oynadım. Hala çok performanslıydı. Üzerine kola döktüm bozuldu.

SSHD'sini de dizdiğmi kasada kullanıyorum daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömrü kısalıyor mu öyle? Benim önceki notebookum İ7-7500U ve R7 M440 4GB GPU vardı.
5 yıla yakın kullandım ve AAA oyunlarda oynadım. Hala çok performanslıydı. Üzerine kola döktüm bozuldu.

SSHD'sini de dizdiği kasada kullanıyorum daha.
Yüksek sıcaklıklara çıktığı için oyun esnasında benim kullandığım bir laptopta kasa erimesi olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı