4500 TL'ye Kadar PC Toplama

onenumberone

Hectopat
Daha fazla  
  • AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.4GHz - 3.6GHz 16MB 65W 14nm İşlemci
  • WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
  • Kingston 8 GB (1x8GB) HyperX Predator Black DDR4 3000MHz CL15 1.35V XMP Ram
  • MSI A320M BAZOOKA AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart
  • Xigmatek EN40124 GLARE 600W 4 Adet Kırmızı Led Fanlı CAM Kasa
  • MSI GeForce GTX1060 6GB OC V1 GDDR5 192Bit NVidia DX12 Ekran Kartı

Bu sistemi almayı düşündüm. Pek anlamam herhangi bir sıkıntı çıkarır mı ?
yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Seçtiğiniz anakart ile işlemcinizi overclock edemezsiniz, overclock için en az B350 chipsetli bir anakart almalısınız. Galiba güç kaynağı da 80+ sertifikalı değil, bu sistem için 80+ sertifikalı güç kaynağı tercih etmelisiniz. Bir de SSD eklemenizde fayda var.

Size bu sistemi tavsiye ederim:
4500.PNG

Ekran Kartı: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-6gb-192bit-gddr5-dp-hdmi-dvi-516486286/detay

Kasa ve PSU: COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 600W 80PLUS MidT ATX PENCERELİ KASA

Toplam Fiyat: 4405 TL

Not: İleride de sistemdeki aynı RAM' den bir tane daha alıp RAM takviyesi yapmanızda fayda var.

Son düzenleme:
Acelesi yoksa bence ertele. Her dediğini doğru kabul edecek değilsin tabi. Ama bende aynı şekilde düşünüyorum. Bence iyi piyasa analizi yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten fiyatlar tavan yapmışken almayı düşünmüyorum. 2-3 Ay daha beklerim fiyatlarda gerileme olmazsa artık almak zorunda kalacağım.Şuan sadece sistem toplamaktan anlamadığım için tavsiyelerinizi istedim.

Sitede biri satıyordu GTX 1060 fiyatı 1400TL küsür idi. 1700TL verilmez bu karta. Ben beklemeniz tarafındayım. İşlemcide grafik yongası olmadığı için alıp idare etme gibi bir şansınız da yok.

Seçtiğiniz anakart ile işlemcinizi overclock edemezsiniz, overclock için en az B350 chipsetli bir anakart almalısınız. Galiba güç kaynağı da 80+ sertifikalı değil, bu sistem için 80+ sertifikalı güç kaynağı tercih etmelisiniz. Bir de SSD eklemenizde fayda var.

Size bu sistemi tavsiye ederim:
Eki Görüntüle 279135
Ekran Kartı: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-6gb-192bit-gddr5-dp-hdmi-dvi-516486286/detay

Kasa ve PSU: COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 600W 80PLUS MidT ATX PENCERELİ KASA

Toplam Fiyat: 4405 TL

Not: İleride de sistemdeki aynı RAM' den bir tane daha alıp RAM takviyesi yapmanızda fayda var.

Hangi site bu ssdd burdan sipariş edebilirim bende

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı