4500 TL'ye PC Toplama

Bu bilgisayarın bileşenlerini şöyle de yapabilirsiniz, 5320 lira yapıyor.

- AMD Ryzen 5 2600
- MSI B450M PRO-VDH PLUS
- 2 Adet x ADATA XPG GAMMIX D30 8GB 3000MHZ
- MSI Geforce GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC
- Cooler Master MasterBox Lite 5 500W 80 Plus
- Seagate 3.5" 1TB Barracuda
- SAMSUNG 500GB 860 EVO

Bir kaç öneri daha bekleyin, hemen atlayıp satın almak yanlış olur.
Bu arkadaşlar -ya da arkadaş- birbirilerinin konularını açıp, mesajlarını beğeniyorlar sanırım. Eski veya yeni konu farketmeden kısa ve garip cevaplar veriyorlar ve daha sonra en iyi cevap seçip beğeniyorlar :) Çok komik görünüyor gerçekten. Sisteme atlaması normal yani.

Konuyla alakalı yorum yapmadığınız için rapor edeceğim.
Bu arkadaşlar -ya da arkadaş- birbirilerinin konularını açıp, mesajlarını beğeniyorlar sanırım. Eski veya yeni konu farketmeden kısa ve garip cevaplar veriyorlar ve daha sonra en iyi cevap seçip beğeniyorlar :) Çok komik görünüyor gerçekten. Sisteme atlaması normal yani.
Bir insanın bilmediği bir şekilden itibaren itiraf atmak veya suçlamak yanlıştır. Bir kişinin bütün konularına yorum yapmamak diye birşey kurallarda yok. Sizi ilgilendirmesini anlamadım. En iyi yorum sizin garip cevaplar dediğiniz kategoriye girmiyor biraz araştırıp bakarsanız verdiğim cevapların doğrulugunu görürsünüz. Yok hala iftira atayım derseniz buyrun meydan sizin.

Kulaklığın içine sinek kaçmış olabilir.
Bu cevap size çok yardımcı oldu herhalde. Her neyse, ben sadece kendi düşüncemi belirttim. Dilediğiniz şekilde raporlayabilirsiniz.

Sanırım moderasyon tarafından alıntı yaptığım mesajın en iyi cevap özelliği kaldırılmış.

Bu cevap size çok yardımcı oldu herhalde. Her neyse, ben sadece kendi düşüncemi belirttim. Dilediğiniz şekilde raporlayabilirsiniz.

Sanırım moderasyon tarafından alıntı yaptığım mesajın en iyi cevap özelliği kaldırılmış.
Bende bu konuyu niye hortlattı diyordum. :)

Bende bu konuyu niye hortlattı diyordum. :)
Gördüğünüz gibi... İlk mesaj çok daha iyi bir çözüm yolu halbuki. Bu mesajdaki en iyi cevap özelliği de kaldırılmış :)

Konunun dışına çıktığım için ben de ceza yiyeceğim belki ama böylesine akıllıca (!) bir davranışı gördükten sonra yazmadan edemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı