4500 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
45000
Hocam sağ olun önerileriniz için R25I30 için bütçeyi zorlamaya çalışacağım Acer'de iyi bir alternatife benziyor ama Acer hakkında biraz şüphelerim var ama bakalım.

Excalibur'unda yorumları pek iç açıcı değil ama.
Bence 200 yorum 4.4 puan iyi

Hocam sağ olun önerileriniz için R25I30 için bütçeyi zorlamaya çalışacağım Acer'de iyi bir alternatife benziyor ama Acer hakkında biraz şüphelerim var ama bakalım.

Excalibur'unda yorumları pek iç açıcı değil ama.
Reis 144 hz neden yetmez merakımdan soruyorum

İki tane 8 bit attım birisi büyük dedin birisi 144 Hz düşük dedin, R25I30 alamayıp 6 bite düşersen içime sinmez ya.

6 bitle 8 bit arasındaki fark ne hocam bilmediğimden soruom çok bir fark var mı yani.

6 bitle 8 bit arasındaki fark ne hocam bilmediğimden soruom çok bir fark var mı yani.
Bütün oyunlar ve içerikler 8 bit renk derinliği kullanıyor, 6 bit olan monitör de yazılım ile 8 bit renk paletine erişiyor ama doğal 8 bit monitör kadar iyi olamıyor. Bence monitörün gösterdiği renkler +20 hz'den daha önemli.

Bütün oyunlar ve içerikler 8 bit renk derinliği kullanıyor, 6 bit olan monitör de yazılım ile 8 bit renk paletine erişiyor ama doğal 8 bit monitör kadar iyi olamıyor. Bence monitörün gösterdiği renkler +20 Hz'den daha önemli.

Sağ olun hocam bu bilgi için. Bir de VA panel önermezsiniz değil mi?

Sağ olun hocam verdiğiniz bilgiler için birkaç gün daha indirim kovalacağım olmadı önerdiklerinizden birini alacağım.
Rica ederim dostum umarım bütçen r25i-30'a yeter. Teknosa peşin fiyatına 5000 tl'ye 3 taksit yapıyor. 5300 TL'ye 3 ay sonra ödeme + 6 taksit kampanyalı olarak hepsiburada'dan da alabilirsin. Belki öyle yapınca bütçen yetiyordur.

1710538857264.png

Geri
Yukarı