4500 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
45000

Bütçen Lenovo olana çıkmıyorsa bu ikisinden beğendiğini al. Çok güzel monitörler ve iyi fiyata düşmüşler.

Hocam bunlara bakacağım mantıklı gibi geldi.

Yüksek ihtimalle gelir. Yakın özelliklerdeki G24F-2 modeli şu an 6000 bandında.

Bütçeyi çıkarmaya çalışacağım.

Evet sana 165 Hz istedin attım onu görmedin reis.

Bu benim kullandığmın bir üst modeli sanırım çok bilmiyorum ama kalın yani o monitör yer kaplıo ve kötü duruo bence.

Bu benim kullandığmın bir üst modeli sanırım çok bilmiyorum ama kalın yani o monitör yer kaplıo ve kötü duruo bence.
Anladım o zaman attığım 144 hz olanı önereceğim, sana gidip de 4000 tl üstü 6 + frc monitör öneremem. Bunu öneririm Acer Nitro KG242YM3bmiipx Monitör

yani bütün önerdiklerim bu. tabi bütçen r25i-30'a yetiyorsa onu öneririm.

La bunu unutmuşum bu da iyi Casper Excalibur M.E238FIF-D Monitör

Anladım o zaman attığım 144 Hz olanı önereceğim, sana gidip de 4000 TL üstü 6 + frc monitör öneremem. Bunu öneririm Acer Nitro KG242YM3bmiipx Monitör

Anladım o zaman attığım 144 Hz olanı önereceğim, sana gidip de 4000 TL üstü 6 + frc monitör öneremem. Bunu öneririm Acer Nitro KG242YM3bmiipx Monitör

Yani bütün önerdiklerim bu. Tabii bütçen R25i30'a yetiyorsa onu öneririm.

Hocam sağ olun önerileriniz için R25I30 için bütçeyi zorlamaya çalışacağım Acer'de iyi bir alternatife benziyor ama Acer hakkında biraz şüphelerim var ama bakalım.

Hocam sağ olun önerileriniz için R25I30 için bütçeyi zorlamaya çalışacağım Acer'de iyi bir alternatife benziyor ama Acer hakkında biraz şüphelerim var ama bakalım.

Excalibur'unda yorumları pek iç açıcı değil ama.

Geri
Yukarı