4500 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
4500 - 5000
5000 bantlarına çıktığım zaman değişen bir şey olur mu peki ? AOC 24G2SP tarafında bir değişiklik olur mu ?

5000 bantlarına çıktığım zaman değişen bir şey olur mu peki ? AOC 24G2SP tarafında bir değişiklik olur mu ?
5500 TL'ye çıkmadığın sürece bir şey yok. 5500'e çıkarsan da AOC 27G2SP var 27" ve 165 Hz olarak.

Şuan kullandığım monitör baya bir eski monitör 21,5 inc 24 yeterli olur mu yoksa 27 daha mı iyi olur değer mi onu karar veremedim.

Şuan kullandığım monitör baya bir eski monitör 21,5 inc 24 yeterli olur mu yoksa 27 daha mı iyi olur değer mi onu karar veremedim.
27 inc + 1080P'nin piksel görüntü verdiği söyleniyor. Zaten 24 inc yeteri kadar büyük ben monitörümü alınca baya bir şaşırdım ne kadar büyük diye.

27 inc + 1080P'nin piksel görüntü verdiği söyleniyor.
Bu durumu etkileyen çok fazla sebep var. 27G2SP'nin panelinde 8 adet COF driver var. 27" monitörlerin giriş seviyesi olanlarının panelinde 6 COF driver var. 8 COF driver olması bir artıdır bu pikselleşme muhabbetinin önüne geçmek için.

Bu durumu etkileyen çok fazla sebep var. 27G2SP'nin panelinde 8 adet COF driver var. 27" monitörlerin giriş seviyesi olanlarının panelinde 6 COF driver var. 8 COF driver olması bir artıdır bu pikselleşme muhabbetinin önüne geçmek için.
O zaman kararımı 24'' olarak verdim. Görselde gördüğüm kadarı ile G-sync'de mevcut galiba doğru mudur ?

Az önce siparişimi geçtim yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Tekrardan merhaba monitör bugün elime ulaştı ne olur ne olmaz ghosting var mı yok mu paylaşmak istiyorum acaba fotorafı nasıl çekip buraya paylaşmalıyım daha iyi anlaşılabilmes için ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı