4500 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
4500 - 5000
@ByArtem Monitorun OSD Menu'sune girip overdrive ayarini medium yapip gec. Fotograf atmana gerek yok, o modelde ghosting rahatsiz etmeyecek duzeylerde zaten.
1712183241868.png

Fotoraf ile anlaşılmıyor anladığım kadarıyla video ve yavaş çekimle baktım gözüm batan bir şey göremedim yinede fotorafı birde burda paylaşiyim dedim. Dediğiniz ayarın dışında bir başka bir şey yapmama gerek var mı ?

@ByArtem Fotograflamayi dogru yapamamissin. Ufo ile ayni anda kamerayi da hareket ettirip videoya cekmen daha rahat oluyor, fotograflamayi her telefon kamerasi dogru cekemiyor. Ama dedigim gibi, o monitorde ghosting cok az zaten, rahatsiz etmeyecek duzeyde yani, o yuzden bize gostermene gerek yok. Gule gule kullan.

@ByArtem Fotograflamayi dogru yapamamissin. Ufo ile ayni anda kamerayi da hareket ettirip videoya cekmen daha rahat oluyor, fotograflamayi her telefon kamerasi dogru cekemiyor. Ama dedigim gibi, o monitorde ghosting cok az zaten, rahatsiz etmeyecek duzeyde yani, o yuzden bize gostermene gerek yok. Gule gule kullan.
Tamamdır çok teşekkür ederim.

@BerkayZ87 Overdrive ayarı zayıf, orta ve güçlü olarak var bunun ne kalması daha iyi olur ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı