4500 TL'ye sistem tavsiyesi

Bütçe
4500
Sakınnnnn burdan alışverişi kesinlikle önermiyorum. Netten biraz araştır. Ne demek istediğimi anlarsın. Ben yandım, sen yanma

Ne geldi acaba başınıza meraktan sordum?
2 adet kasa fanını iade ettim. iade de tam bir muamma idi. 15 gün sürem geçecek idi, telefonla ulaşmaya çalıştım ama nafile. İnat ettim 100 lerce kez aradım. En sonunda ulaştım ve şu kod ile yollayın dediler. Yollayalı 9 gün oldu. Ne bir haber var, ne de bir ses. Bizim 120 TL gitti yani anlayacağın. Valla karar insanların. 3000 4000 TL lik sisyem vs vs almayı düşünüyorlar böyle bir firmadan. Valla süper cesaret

2 adet kasa fanını iade ettim. iade de tam bir muamma idi. 15 gün sürem geçecek idi, telefonla ulaşmaya çalıştım ama nafile. İnat ettim 100 lerce kez aradım. En sonunda ulaştım ve şu kod ile yollayın dediler. Yollayalı 9 gün oldu. Ne bir haber var, ne de bir ses. Bizim 120 TL gitti yani anlayacağın. Valla karar insanların. 3000 4000 TL lik sisyem vs vs almayı düşünüyorlar böyle bir firmadan. Valla süper cesaret
Geçmiş olsun hocam inşallah iadeyi alırlar.

Geçmiş olsun hocam inşallah iadeyi alırlar.
Valla iadesini geçtim. Tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım yarın. Abim Ankara, Yenimahalle Başkanı zaten. Benim için çocuk oyuncağı süreç. Valla etrafınızdaki kişileri de önünüze geldikçe bilgilendirin. Kişinin kendi veya ana babasının alın teriyle kazandığı parası çöpe gitmesin.

Geri
Yukarı