45000 TL'ye gaming laptop önerisi

Bütçe
45000
50k üstüne de çıkarım sıkıntı olmaz yeter ki baş ağrıtmasın. Victus modellerinde kısıtlamalar ve ekran sıkıntıları hakkında şikayetler oluyor bu model nasıldır acaba? MUX Switch olup olmamasına ve watt değerlerine nasıl bakabilirim?

Evet kısıtlamalar var Victus'ta. Omendada var. Panel olarak Victus pek iyi değil fakat Omen üzmez. MUX olması lazım iki modelde de. GPU watt değerine kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz. Watt değerleri 100 wat üzeri zaten. Varsa limitsiz bir cihaz @LittleWarlocc hocam önerebilir 😀

Hocam 13700HX mi var bunun işlemcisinde bak bakayım bir.

CPU'dan bahsetmemişsiniz memişsiniz mesajınızda.

Evet kısıtlamalar var Victus'ta. Omendada var. Panel olarak Victus pek iyi değil fakat Omen üzmez. MUX olması lazım iki modelde de. GPU watt değerine kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz. Watt değerleri 100 wat üzeri zaten. Varsa limitsiz bir cihaz @LittleWarlocc hocam önerebilir 😀

bütçeyi 55k olarak baz alırsak alınabilecek en manıklı cihaz nedir hocam ? pek anlamıyorum bu işlerden o yüzden konuda bütçeyi yanlış koymuşum sanırım .

Konuyu açan arkadaşımız bahsetmemiş mi zaten😃 Hem 4070 hem Intel 13700HX olarak 45 bine imkansız. 7840HS'yi ne yapayım ben 13700HX gibi bir işlemci varken. Ek olarak 4070 laptop versiyonu oldukça berbat bir kart. 4080 veya 4060 arasında uçurum bir fiyat farkı var.

55000 TL bütçe ile tercihen 4070 ve üstü / i7 13700HX ve üstü özelliklerinde laptop arıyorum, batarya pek önemli değil. Kronik sorunu bulunmayan (ışık sızması, coil whine vs...) Ve uzun kullanımda üzmeyecek laptop tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler.
Ne için kullanacaksın il dışında üniversite için mi? Yoksa evinde mi?

Geri
Yukarı