4500TL Oyuncu Koltuğu önerisi

Bütçe
4500
Arkadaşlar maksimum 4.5K'ya kadar bütçem var.
Akşamları 3-4 saat PC başında olduğum için artık kuyruk sokum kemiğim ağrımaya başladı.
Önerebileceğiniz ortopedik, sağlığı tehdit etmeyen, rahat ve uzun yıllar götürebilecek bir koltuk öneriniz var mı?

Şu an da bunu buldum;

Son düzenleyen: Moderatör:
xDrive toryum kullanıyorum. 1 sene olacak. Gıcırdama soyulma vb kötü bir durum yok. 15liden çok daha estetik duruyor bana göre. Tavsiyede ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_8974.jpeg
    IMG_8974.jpeg
    161,2 KB · Görüntüleme: 54
xDrive toryum kullanıyorum. 1 sene olacak. Gıcırdama soyulma vb kötü bir durum yok. 15liden çok daha estetik duruyor bana göre. Tavsiyede ederim.
Hocam bunu düşünüyordum ama bu videodan sonra vazgeçtim ondan;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu düşünüyordum ama bu videodan sonra vazgeçtim ondan;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok uzun olduğundan detaylı izlemedim fakat sponsorluk aldığından dolayı bu kişinin yorumlarını çok dikkate almamasınız bence. Birinci ağızdan tecrübemi söyleyebilirim. Ciddi rahat. Oturma yerleri kumaş. Diğer yerler suni deri. Kılıf çok düzgün geçirilmiş. Simetri hataları yok. Ben bir daha alacak olsam yine bunu alırım.

Çok uzun olduğundan detaylı izlemedim fakat sponsorluk aldığından dolayı bu kişinin yorumlarını çok dikkate almamasınız bence. Birinci ağızdan tecrübemi söyleyebilirim. Ciddi rahat. Oturma yerleri kumaş. Diğer yerler suni deri. Kılıf çok düzgün geçirilmiş. Simetri hataları yok. Ben bir daha alacak olsam yine bunu alırım.
Hocam bu yorumunuzu göz önünde bulundurarak tercih yapacağım.
Açıkçası büyük ihtimal ya Xdrive ya da Hawk alacağım gibi duruyor.

Hocam bu yorumunuzu göz önünde bulundurarak tercih yapacağım.
Açıkçası büyük ihtimal ya Xdrive ya da Hawk alacağım gibi duruyor.
Bencede ikisinden biri alınmalı. Hawk kötü diyemem belki daha iyidir. Ama ben dediğim gibi önereririm. Daha spor ve albenili duruyor. Hawk çok düz.

Bencede ikisinden biri alınmalı. Hawk kötü diyemem belki daha iyidir. Ama ben dediğim gibi önereririm. Daha spor ve albenili duruyor. Hawk çok düz.
Bana da Hawk çok düz geldi ama işte en büyük önceliğim şuan da sağlık ve ergonomi.
Bunlar göz önünde bulundurulduğunda ofis koltuğu bile alabilirim ama onlar da Gaming koltuklar kadar rahat değiller.
Ben biraz daha araştırdıktan sonra büyük ihtimal ya birazdan ya da yarın sipariş vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı