450TL AM4 uyumlu işlemci soğutucu önerisi?

recepaslan

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım selam Ryzen eski stok fanını kullanıyorum fakat bence yetersiz kalıyor, işlemcim AMD Ryzen 5 3500X, anakartım B450M S2H, buna göre uygun F/P bir işlemci soğutucusu önerirseniz sevinirim.
Bütçe: 450TL.

Hocalarım selam Ryzen eski stok fanını kullanıyorum fakat bence yetersiz kalıyor, işlemcim AMD Ryzen 5 3500X, anakartım B450M S2H, buna göre uygun F/P bir işlemci soğutucusu önerirseniz sevinirim.
Bütçe: 450TL.
Bana kalırsa üstüne 150 daha koy ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat
Bunu al .

Kasanız nedir?

Kasanızın desteklediğini düşünerek bunu önerebilirim. Sadece duyduğum kadarıyla montajı biraz daha zormuş diğer soğutuculara göre. Kalan bütçeyle de macun alabilirsiniz.

Kasanız nedir?

Kasanızın desteklediğini düşünerek bunu önerebilirim. Sadece duyduğum kadarıyla montajı biraz daha zormuş diğer soğutuculara göre. Kalan bütçeyle de macun alabilirsiniz.
Evet ben kullandım. Montajı zor. Hatta ilk kurulumlarımda tecrübeli olmadığım için işlemcinin üst tabakası biraz aşınmış. Anakartın pinlerini eğecek derece baskı uygulamışım.

Kasanız nedir?

Hocam bende T5 ve T6 Ultra düşünüyordum fakat hiçbir stok bulamadım.

Evet ben kullandım. Montajı zor. Hatta ilk kurulumlarımda tecrübeli olmadığım için işlemcinin üst tabakası biraz aşınmış. Anakartın pinlerini eğecek derece baskı uygulamışım.

Peki memnun musunuz?

Kasanız nedir?

Aerocool saturn olması lazım.

Son düzenleme:
Hocam şimdi işlemci farkı olacağı için pek bir yorum yapamıyorum. i5 11400F işlemcide Intel Turbo Boost kapalıyken 70 dereceyi görüyordu. Ama benim işlemcim fazla ısınan bir model.

Geri
Yukarı