450TL gamepad önerisi

efe.zm

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Üzerine biraz daha koyup Xbox One kollarına veya Dualshock v2'ye bakabilirsiniz.
Logitech F710'a da bakabilirsin. Fiyatı biraz daha yüksek ama alternatif olarak dursun.

Ben F310 aldım pişman oldum. F710'un kablosuz ve titreşimli olması hariç bir farkı var mı?

Genel olarak yok. Linkteki kol da olabilir. Switch kolları ise uyum sorunu yapabiliyor. Tuş dizilimi bile farklı.

Üzerine biraz daha koyup Xbox One kollarına veya DualShock v2'ye bakabilirsiniz.

Ben F310 aldım pişman oldum. F710'un kablosuz ve titreşimli olması hariç bir farkı var mı?

Açıkçası bilmiyorum. Kullandığım bir kol değil. Daha çok PS4 kolu kullanıcısıyım. Ancak çevremdeki insanların çoğu Logitech F710 kullanıyor ve şu ana kadar şikayet ettiklerini duymadım. Kaldı ki bir arkadaşım yıllardır kullanıyor tık demedi. Gerçi teknoloji işi biraz da şans işi ama konu sahibinin söylediği fiyatlarda en iyi seçeneklerden birisi diye söylemek istedim.

Bende de Logitech F310 var. Sağlam bir kol. F710 ise bunun kablosuz ve titreşimli hali diyebiliriz. Bu aralar kol piyasası biraz garip. Fiyatlar da arttı. Bütçeye göre bulmak zor. Ya ucuzu ya da pahalısı var.

Üzerine biraz daha koyun ve orijinal bir PS4 kolu alın derim DS4 ile her oyunda çalışıyor Xbox 360 kolu güzeldir fakat adaptör alınca fiyata gelecek.

Geçen hafta Pusat Pro aldım bir sorun yasamadım bakabilirsin ona da bir.

Geçen hafta Pusat Pro aldım bir sorun yasamadım bakabilirsin ona da bir.

Hocam Pusat Pro nerede görsem yazıyorum 4,5 defa garantiye yollayan arkadaşım var 2 yıl içerisinde 5 defa bozuldu her defasında da sıfır kol gönderdiler önermem hiçbir şekilde siz de almışsınız hayırlı olsun fakat dikkatli kullanın derim.

Hocam Pusat Pro nerede görsem yazıyorum 4,5 defa garantiye yollayan arkadaşım var 2 yıl içerisinde 5 defa bozuldu her defasında da sıfır kol gönderdiler önermem hiçbir şekilde siz de almışsınız hayırlı olsun fakat dikkatli kullanın derim.

Şu anlık bir sorun yaşamadım inşallah yaşamam da.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı