_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın sipariş etmem gerekiyor konu açtım yardımcı olan olmadı hiç. Aklımda olan fareler, HyperX PulseFire RAID 460TL, başka önerisi olan var mı? Büyük mouse kullanmayı seviyorum, el boyutum 19X9.

Hocam Mouse olayında kimse kimseye kesin öneriler yapamaz, yani işi bilen yapamaz diyeyim. Sizin tutuş ve ölçülerinize bağlı. Yüzlerce kişinin kullanıp memnun kaldığı bir Mouse'u alırsınız ama tutuş şeklinizden dolayı size berbat gelebilir. Vatan gibi yerlerden deneyip net'ten sipariş verebilirsiniz. Ben mesela Mouse'u tuttuğum elimin serçe parmağını geriye doğru kıvırarak kullanabiliyorum ve buna uygun olmayan Mouse'ları mümkün değil kullanamam. Logitech G305 kullanıyorum.

Hocam mouse olayında kimse kimseye kesin öneriler yapamaz, yani işi bilen yapamaz diyeyim. Sizin tutuş ve ölçülerinize bağlı. Yüzlerce kişinin kullanıp memnun kaldığı bir Mouse'u alırsınız ama tutuş şeklinizden dolayı size berbat gelebilir. Vatan gibi yerlerden deneyip Net'ten sipariş verebilirsiniz. Ben mesela Mouse'u tuttuğum elimin serçe parmağını geriye doğru kıvırarak kullanabiliyorum ve buna uygun olmayan Mouse'ları mümkün değil kullanamam. Logitech G305 kullanıyorum.

Tutuş konusu pek sıkıntı değil normalde avuç içi kullanıyorum ama sıkıntı yaşamam bana o fiyata alabileceğim en iyi mouse lazım.

Arkadaşlar yarın sipariş etmem gerekiyor konu açtım yardımcı olan olmadı hiç. Aklımda olan fareler, HyperX PulseFire RAID 460TL, başka önerisi olan var mı? Büyük mouse kullanmayı seviyorum, el boyutum 19X9.

@Lux ultisi kullanan kedi 'nin rehberinden yararlanabilirsiniz. Benim tavsiyem Razer Deathadder Elite veya bulabilirseniz Deathadder V2.

bunuda gördüm ama pek içime sinmedi kablosuz perfornması falan nasıl bilmiyorum sizin bilginiz varmı?

@Lux ultisi kullanan kedi 'nin rehberinden yararlanabilirsiniz. Benim tavsiyem Razer Deathadder Elite veya bulabilirseniz Deathadder V2.
v2 çok pahalı elite modelini düşündüm hatta sipariş etmiştim ama iptal ettim çok fazla sorunları ile ilgili post vb şeyler gördüm yazılım sağ click falan o yüzden HyperX e gözümü kestirdim

FPS Oyuncusu iseniz bunu alın. Zowie S1 Sağ El Simetrik Kablolu Orta Boy Espor Oyuncu Mouse Fiyatı Biriktirip elinize uygun daha iyi modeller de bakabilirsiniz. Sizi rahatsız edecek tuşlar olmaz, garanti bakımından iyidir sade ve şık tasarımı vardır. Sensörleri FPS oyunları için iyidir ve çoğu E-Spor oyuncusu bu markayı tercih eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı