450TL Xbox 360 Elite güvenilir mi?

@Hamsi ismaH Xbox 360 aldım bende 1 ay oluyor 800 tlydi ve 120 GB model.
Sen düşün bence 450'den vermezler.
İlla istiyorsan Nintendo dsi veya DS Lite al en azından oyun oynayabilirsin.

Hocam dediğiniz konsol çok eski ama yakında desteği kesilir belki de kesilmiştir GTA 5 Online giremezsiniz o konsolla.
Amacım hikaye oyunları oynamak hocam o yüzden sorun yok.
Red ring verir. Hiç alma bence.
Desteğide yok zaten.
Desteği kesilince konsol kullanılamıyor mu anlamadım. Bendeki ps2 hala çalışıyor.
@Hamsi ismaH Xbox 360 aldım bende 1 ay oluyor 800 tlydi ve 120 GB model.
Sen düşün bence 450'den vermezler.
Her ne olursa olsun test edeceğim zaten. Piyasadan haberi olmayabilir adamın yada çok eskiden ucuza aldığı için.

Xbox 360 gerçekten eski bir konsol ama Elite kasası son çıkan model, red ring hatasının yaşanması hiç olası değil. Kendim kırık Xbox 360 S kullanıcısıyım, oyunları birkaç rehber takip ederek kolayca kurarsınız. Güncel oyunlar olmasa da GTA 5 gibi konsolun zamanlarında çıkmış oyunları rahat oynatır ama en fazla 30 FPS alırsınız, daha yükseğini desteklemiyor. Fiyat bana da düşük geldi ama deneyip bakarsanız alınabilir gibi görünüyor.

Hocam dediğiniz konsol çok eski ama yakında desteği kesilir belki de kesilmiştir GTA 5 Online giremezsiniz o konsolla.

Amacım hikaye oyunları oynamak hocam o yüzden sorun yok.

Red ring verir. Hiç alma bence.
Desteğide yok zaten.

Desteği kesilince konsol kullanılamıyor mu anlamadım. Bendeki PS2 hala çalışıyor.

@Samet2233 bu konsol GTA San Andreas oynatır anca.

GTA 5 Xbox 360a çıkmadı mı hocam?

Hocam eskiden 1500 TL gibi fiyatı vardı.
5 tane Elite modelim vardı hepside red ring.

Jasper anakartlarda olmuyor diye duydum. Jasper anakart olduğunu anlamak için konsolun mu adaptörün mü ne üste bakıyormuşuz üstünde W gibi bir yazı varsa jasper anakart kullanılmış demek. Tam hatırlamıyorum kusura bakmayın.

Çipli olduğu zaman anakartla oynandığı için red ring vermesi yüksek
Çip anakarta lehimleniyor sıkıntılı bir işlem bence çipsiz alın.

Geri
Yukarı