450TL Xbox 360 Elite güvenilir mi?

Adamla konuşayım 3K alırsam vesaire gibisinden. Başka hata alırsam gelir sende tamir ettiririm 3K alırsam iade ederim gibisinden çünkü adam bana hiçbir sıkıntısı yok diyor.

1644054727388.png

Şimdiden vereyim sıkıntı olursa bakıp yapmayı dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Durum bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şimdiden vereyim sıkıntı olursa bakıp yapmayı dene.
Durum bu.

Hocam bunlar beyaz modeli ama. Elite olanlar siyah olanları galiba. Hiç mi şansım yok? :(

Red rings sorununun S kasasıyla çözüldüğünü biliyorum ben de, Elite son kasa olduğu için olası gelmiyor bana

Red ring Xbox 360'ın çok çabuk düşünülmeden tasarımından dolayı.(kasa bayağı küçük olduğundan ne yapsın konsolcuk ısınıyor)
1644055261716.png

Elite kasa ısınma hatası veriyor.

Red rings sorununun S kasasıyla çözüldüğünü biliyorum ben de, Elite son kasa olduğu için olası gelmiyor bana
Elite slim modelinden sonra mı önce mi çıktı hocam? Bir de son çıkan model elite değil. Yanlış olabilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220205-130221_Chrome.jpg
    Screenshot_20220205-130221_Chrome.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20220205-130208_Chrome.jpg
    Screenshot_20220205-130208_Chrome.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı