450TL Xbox 360 Elite güvenilir mi?

Arkadaşlar 450TL'ye bizim tamirci kutulu bir şekilde satıyor. Dediğine göre kırık(cipli) ve içinde 320GB HDD var. Halihazırda içinde oyunda yüklü. Tek bir tane kol var. Sonradan kablolu bir kol almayı düşünüyorum ama şüpheliyim. O yüzden birkaç sorum olacak.

Xbox 360 Elite oyunları kaç p de kaç FPS oynatır?

Eğer istersem internetten oyun yükleyebilir miyim? Yükleyebiliyorsam çok uğraştırır mı?

İnternette gezme, film izleme gibi özellikleri var mı?

En önemli soru ise güvenilir mi? Sonradan bozulur mu? Xbox 360 hala alınır mı? Adamla konuşucağım zaten bir sıkıntısı var mı diye ama size de danışmak istiyorum.

Merhaba, Xbox 360 Elite kullanıyorum. Kendi mağazasından oyunları satın alabiliyorsunuz hatta Gold özelliği ile her hafta ücretsiz 1 oyun veriyor ve bazı oyunları indirimli almanızı sağlıyor. Online özellikleri GTA 5 gibi oyunlarda artık çalışmıyor çünkü sunucuları artık yok. Ayrıyeten film dizi gibi özellikleri var ama hiç denemedim fakat internette rahatça gezebilirsiniz.
@Samet2233 bu konsol GTA San Andreas oynatır anca.

GTA 5 hala oynatıyor dostum az da olsa bazen girip eğlenceme bakıyorum aktif bir kullanıcısıyım :) ama genelde bilgisayarda oynuyorum.

Merhaba, Xbox 360 Elite kullanıyorum. Kendi mağazasından oyunları satın alabiliyorsunuz hatta Gold özelliği ile her hafta ücretsiz 1 oyun veriyor ve bazı oyunları indirimli almanızı sağlıyor. Online özellikleri GTA 5 gibi oyunlarda artık çalışmıyor çünkü sunucuları artık yok. Ayrıyeten film dizi gibi özellikleri var ama hiç denemedim fakat internette rahatça gezebilirsiniz.

GTA 5 hala oynatıyor dostum az da olsa bazen girip eğlenceme bakıyorum aktif bir kullanıcısıyım :) ama genelde bilgisayarda oynuyorum.

3K falan aldınız mı hocam?

Hocam mümkünse görsel atabilir misiniz konsolun merak ettim de

Mağazadan oyun alabilmek, internette dolaşabilmek, online oynayabilmek için konsolun kırık olmaması gerekiyor, kırık olunca anca internetten korsan indirebilirsiniz

Bence hiç zorlama.(Xbox Elite modelimden biri overheat hatası verdikten sonra çalıştı ve öldü)

Mağazadan oyun alabilmek, internette dolaşabilmek, Online oynayabilmek için konsolun kırık olmaması gerekiyor, kırık olunca anca internetten korsan indirebilirsiniz.

Bu konu doğru kırık olursa mağazasını kullanamıyorsunuz.

Bence hiç zorlama.(Xbox Elite modelimden biri overheat hatası verdikten sonra çalıştı ve öldü)

Düzenli bakımını kendim açıp yapıyorum ısınmasını önlemek için bile ayrı kendim içine minik fan yerleştirdim hava akışını vs. kendim ayarladım bu yüzden güzel bakıyorum. Herhangi bir sıkıntıda çıkmaz bence genellikle Assassin's Creed vs. oynuyorum. D

Geri
Yukarı