46 bin liraya HP OMEN 17-CM2002NT 7P6M4EA alınır mı?

• Konuyu başlatan ozgn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 225
  • Görüntüleme 22B

ozgn

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni ürün, o sebeple doğru düzgün inceleme yok. Bu bakilabilir ekstradan daha uyguna.

Yeni ürün, o sebeple doğru düzgün inceleme yok. Bu bakilabilir ekstradan daha uyguna.

4070 ve 4060 arasında fark var bayağı bir ayrıca HP olanın işlemcisi de daha iyi.

4070 ve 4060 arasında fark var bayağı bir ayrıca HP olanın işlemcisi de daha iyi.

Bayağı fark yok. 4070 3070 Ti'ın bile gerisinde kalıyor yer yer. 4060 3070'e yetişebiliyor. Aradaki 12 bin TL gibi bir paraya değecek fark yok ortada.

Ya aslında kafamda otutturdum cihazı ama internette araştırdığımda böyle bir cihaz bulamadım. Başka yerde yok, o sitede nasıl var kafam karıştı bayağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya aslında kafamda otutturdum cihazı ama internette arastirdigimda boyle bir cihaz bulamadım baska yerde yok o siyede nasıl var kafam karıştı bayağı.

Hocam cihaz hakkında özel bir bilgim yok fakat genel olarak Omen 17'ler iyi oluyor. Bende bir Omen 17 kullanıcısıyım ve şahsen memnunum. Ayrıca GPN Teknoloji güvenilir bir mağzadır. Ben kendi laptopumu oradan almıştım. 3 günde sağlam bir şekilde geldi. Ek bir bilgilendirme yapmak için yazdım.

Ya işte o kafamı karıştırıyor. Başka sitelerde var mı diye bakmak istedim fakat hiçbir yerde bulamadım sadece GPN Teknoloji sitesinde var. Bu biraz acayip geldi. Varsa bu konuda bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim.

Hocam cihaz hakkında özel bir bilgim yok fakat genel olarak Omen 17'ler iyi oluyor. Bende bir Omen 17 kullanıcısıyım ve şahsen memnunum. Ayrıca GPN Teknoloji güvenilir bir mağzadır. Ben kendi laptopumu oradan almıştım. 3 günde sağlam bir şekilde geldi. Ek bir bilgilendirme yapmak için yazdım.

Hocam sizin Omen 17'nin soğutması iyi mi benimki Omen 15 ve soğutması gerçekten laptop için bile kötü bence. Açıkçası kasa tipi 15 le benzer olduğu için başka markaya bakmasını tavsiye edecektim.

Geri
Yukarı