46 bin liraya HP OMEN 17-CM2002NT 7P6M4EA alınır mı?

• Konuyu başlatan ozgn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 225
  • Görüntüleme 22B
Aldınız mı acaba Ben geçenlerde msı aldım mavi ekran hatası aldığım için iade ettim bekleme aşamasındayım yeni bir şey arıyorum aldıysanız nasıl performansı tavsıye eder misiniz

Verdim siparişi. Bugün yarın gelir. Kime sorduysam kime danıştıysam herkes al geç bakma dedi. Hepsiburada'ya düşmüş cihaz. Kendi sitesinde 2bin TL daha uygun fiyat. Resmen bir F/P canavarı. Elime ulaşsın incelemesini yapacağım. Bu arada bu cihazın fiyati burada kalmaz daha yukarı çıkar benden söylemesi.

Verdim siparişi. Bugün yarın gelir. Kime sorduysam kime danıştıysam herkes al geç bakma dedi. Hepsiburada'ya düşmüş cihaz. Kendi sitesinde 2bin TL daha uygun fiyat. Resmen bir F/P canavarı. Elime ulaşsın incelemesini yapacağım. Bu arada bu cihazın fiyati burada kalmaz daha yukarı çıkar benden söylemesi.

Hayırlı olsun :)

Bende çok ciddi almayı düşünüyorum ama fiyatının muadillerine göre ucuzluğunu anlayamıyorum. Windows 10 mu kuracaksınız 11 mi ? Bir videoda bu seri laptopa w10 kurulunca touchpad ve ses sürücülerini çalıştıramadığını gördüm ama doğrumu acaba...

Aynı şekilde benim de kafamı kurcaladı fiyat konusu ama ben GPN Teknoloji'yi görünce güvenmeye karar verdim. Şikayet var ı okuduğumda hiç öyle ürünümü göndermediler gibi bir yorumla karşılaşmadım. İşin ucunda HP markası var bir de o şekilde düşündüm. Gelsin cihaz bakarım beğenmezsem satarım gider. W11 Pro key aldım onu kuracağım.

Hocam merhaba bende sipariş verdim bu laptoptan ama hiçbir bilgi bulamadım.Kullandıysanız bizi aydınlatabilirmisiniz?

Arkadaşlar bende bu bilgisayarı sipariş vermeyi düşünüyorum da en azından fiyatını 40k Lara falan düşmesi mümkün değil mi ya

Arkadaşlar bende bu bilgisayarı sipariş vermeyi düşünüyorum da en azından fiyatını 40k Lara falan düşmesi mümkün değil mi ya
hocam hp omen premium modeller oluyor.lenovo legion,asus rog strix gibi ve fiyatı düşük şu anda sipariş verdim ama hala işkillenmiyor değilim.Düşeceğini sanmıyorum ama artabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı