46 bin liraya HP OMEN 17-CM2002NT 7P6M4EA alınır mı?

• Konuyu başlatan ozgn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 225
  • Görüntüleme 22B
Güle güle kullanın RAM'i direk müsait olunca yapmanız çok mantıklı bende 2TB M.2 SSD alsam çok mutlu olacağım 2K olduğunda fiyatı alırım. Ben 46k ya 32'lik olanı aldım.
Evet hocam o fırsatı fena kaçırdım ama olsun. Stokları bekleyemedim fiyatlar artar diye ki artar. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Çok sağ olum hocam :)

Rica ederim W11 kurun Windows 10 driver sıkıntılı ve alınca Omen hub işlemciyi doğru ölçüyor mu bana söyler misin? Bende hatalı ölçüyor da oyunlarda bile %5i geçmiyor sıcaklık doğru ama.

Rica ederim W11 kurun Windows 10 driver sıkıntılı ve alınca Omen hub işlemciyi doğru ölçüyor mu bana söyler misin? Bende hatalı ölçüyor da oyunlarda bile %5i geçmiyor sıcaklık doğru ama.
Tabii ki söylerim hocam. Benim aldığım laptopta windows 11 yüklü geliyor. FreeDos bulamadım maalesef bir de onun için ayrı yeten para döktük.

Ürün bu fakat Google'da arama yaptığımda boyle bir cihazın ne videosu var ne de incelemesi... Pek güvenemedim gibi. Ya bu ürün daha çok yeni kimse bilmiyor ya da bir sıkıntı var. Paramı sokağa atmak istemiyorum.
Ben Omen 16 sahibiyim ve diğer markaları da arkadaşlarım vasıtası ile kullandım ve şunu söyleyebilirim ki kesinlikle Omen al. Performans olarak aynı özelliktekilerden eksiği yok ayrıca diğer bilgisayarlar gibi çocuksu (başka şey derdim de uyarı yedim) tasarımı yok. Çok daha oturaklı

Bende mart ayında 4080 modelini almıştım. Çok memnunum ama tek problemim fanın oto modundayken 2000 rpm ve çok sesli çalışması. Manual olarak 1900 rpm yapınca ses nerdeyse tamamen kesiliyor. 2000 ve 1900 rpm arasında ses olarak uçurum var.

Ekran görüntüsü.png

Hocam PC geldi bir oyun oynayayım dedim. Çıktığımda Omen Gaming Hub'da sıcaklıklar böyleydi.

Gayet güzel hocam hayırlı olsun. bak sende de işlemciyi ölçmüyor. oyunlarda performans moduna alırsan daha güzel çalışıyor.

Bir de sende ses programı ne yüklü ben sildim eko ayarı falan vardı şimdi bulamıyorum.

Gayet güzel hocam hayırlı olsun. bak sende de işlemciyi ölçmüyor. oyunlarda performans moduna alırsan daha güzel çalışıyor.

Bir de sende ses programı ne yüklü ben sildim eko ayarı falan vardı şimdi bulamıyorum.
Sağ olun hocam 🙏 Ses programı ne yüklü hiç bilmiyorum ki hocam programları pek karıştırmadım. Bir de hocam kasada parmak izi çok kalıyor sanki neyle silebiliriz bunu.

Ben eşimin 100 TL'lik bir bezi var. Ona cam sil sıkıp onunla siliyorum ya da hazır su ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı