4600 TL Her Şey Dahil i5 6500 Sistem

Oguzkan

Kilopat
Böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Yeni nesil 1070 970 gibi sistemler çok tuzlu geliyor bana. Bu sistem 4600 TL geliyor. Sizce ne kadar süre idare edebilir?

PC 1.png
PC 2.png
PC 3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
4600 tl gibi bir para harcayıp gtx 960 kullanmak mantıklı olmaz, en azından rx 480 i bekleyin, o da uygun fiyatlı cıkacak üstelik 960 tan çok daha performanslı geleceği söyleniyor. Monitör diğer ekipmanlar vs hariç sadece kasa için bir bütçe verebilirseniz daha iyi bir sistem cıkartabiliriz sanırım attığınızdan.

Ben kafama uyan bir sistem toplamak istiyorum. En kafama uyan sistem de bu oldu. Bu ekran kartının da performansı hoşuma gitti. Şahsen elimde 6 yıllık bir pc var GT 330m var içinde 1 gb 575mhz ekran kartı. Açıkçası bunun üstüne ne alsam zaten çağ atlamış olacağım :D çok fazla da para harcamak istemiyorum her şey dahil 4500-5000TL arası sistem bana yeterli sadece parçalara 2300 TL ayırabilirim güç kaynağı biraz pahalı geldi onu normal 500w lık iyi markalı bir güç kaynağı ile değiştirebilirim

Hocam paylaştığım sistemler arasından istediğin sistemi seçebilirsin. İsteğine göre ekleme ya da çıkarma yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    39,8 KB · Görüntüleme: 200
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    55,3 KB · Görüntüleme: 103
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 220
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    51,2 KB · Görüntüleme: 92
GTX 970 almayı düşünürsem bunu Gigabyte Extreme 4G olarak tercih ederim. Donanım hariç Kasa, Monitör, Fare, Klavye, SSD, UPS ve DVD rom da değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Zaten donanım hakkında biraz bilgim var. Bana biraz tuzlu geldi GTX 1070 belki bu yeni kartlar GTX 970'lere bir indirim fırsatı doğurabilir. Eğer 1000 1100 gibi bir fiyata düşerse GTX 960 yerine GTX 970 Extreme 4G Seçebilirim. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Aslında DDR3 tabanlı bir sistem düşünecektim ama malum her şey değişiyor. Artık yeni mimariler geliyor. DDR3 ileride pek popüler olmayacağa benziyor. Yoksa işlemci anakart ramlerden biraz tasarruf edip GTX 1070'e yönelmek isterdim. AMD 8350 işlemci takıp.

GTX 970 almayı düşünürsem bunu Gigabyte Extreme 4G olarak tercih ederim. Donanım hariç Kasa, Monitör, Fare, Klavye, SSD, UPS ve DVD rom da değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Zaten donanım hakkında biraz bilgim var. Bana biraz tuzlu geldi GTX 1070 belki bu yeni kartlar GTX 970'lere bir indirim fırsatı doğurabilir. Eğer 1000 1100 gibi bir fiyata düşerse GTX 960 yerine GTX 970 Extreme 4G Seçebilirim. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Aslında DDR3 tabanlı bir sistem düşünecektim ama malum her şey değişiyor. Artık yeni mimariler geliyor. DDR3 ileride pek popüler olmayacağa benziyor. Yoksa işlemci anakart ramlerden biraz tasarruf edip GTX 1070'e yönelmek isterdim. AMD 8350 işlemci takıp.
970'ler şu an 1100 tl civarında dolaşıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı