4600 TL Monitör Önerisi

Shura12

Centipat
Daha fazla  
Merhabala forumlardan araştırdığıma göre 4 tane monitör arasında kaldım. Genelde hikayeli iyi grafikli oyunlar oynuyorum sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleme:
G24-20 4600 liraya alınabilir bir monitör değil, 3500-4000 civarına alınabilir. G24F-2 ise mağazaya gideceksiniz alınır. G2722HS ise alınır bir model. AOC olanı ise alınabilir gibi ama G24F-2 ve G2722HS varken alınmaz o bütçeye bence. @Saint Lucia ve @P R O F O U N D hocalarım daha iyi yorum yapacaktır. Bu arada Dell G2722HS şurada daha ucuz.

Diğer incelemelerden de gördüğüm kadarıyla gönlüm Dell'den yanaydı zaten şimdi tamamen kesinleşti çok teşekkür ederim.
Link için ayrıca teşekkürler.

Hikayeli oyunlar için bu fiyat bazında en iyi model AOC 24G2spu çünkü içerik üretim performansı açısından muadillerinden daha üstün.

Bütçeyi çok aşıyor o ama arada çok fark var.

Hikayeli oyunlar için bu fiyat bazında en iyi model AOC 24G2spu çünkü içerik üretim performansı açısından muadillerinden daha üstün.

Sadece benim baktığım sitede öyleymiş tamam aynı fiyat neredeyse kusura bakma :D

Ama Dell daha büyük ve büyük olmasını istiyorum Dell alsam memnun kalır mıyım AOC kadar.

Son düzenleme:
Ama Dell daha büyük ve büyük olmasını istiyorum Dell alsam memnun kalır mıyım AOC kadar.
27 inç istiyorsanız Dell G2722HS alabilirsiniz ancak ben şunu öneririm:
Ergonomi açısından daha başarılı ve içerik üretim performansında bir tık daha önde.

Son düzenleme:
27 inç istiyorsanız Dell G2422HS alabilirsiniz ancak ben şunu öneririm:
Ergonomi açısından daha başarılı ve içerik üretim performansında bir tık daha önde.

Dell ile bunun arasındayım o zaman önceki monitör de Acer'di Acer oneriyorsaniz onu alacağım.

Dell ile bunun arasındayım o zaman önceki monitör de Acer'di Acer oneriyorsaniz onu alacağım.

Dell ile AOC bu fiyatlardaki en iyi diye okumuştum AOC küçük olduğu için Dell daha mantıklı gelmişti şu an bunu yeni gördüm.

Dell G2722HS ile kıyaslarsak ergonomik açıdan çok daha önde olduğu için Acer Nitro XV2772S öneriyorum.
Dell ile AOC bu fiyatlardaki en iyi diye okumuştum AOC küçük olduğu için Dell daha mantıklı gelmişti şu an bunu yeni gördüm.
Önceki monitörünüz kaç inçti?

Geri
Yukarı