4600 TL Sistem Toplama

MiracOzcnn

Hectopat
İtopya'dan 4600 TL'ye hazır sistem aldım. Özellikleri:

GTX 1660 Super.
Ryzen 5 3500X.
8 GB 3000MHz.
B450M.

Sizce bu fiyata iyi mi? Bir de Ryzen 5 3500X işlemci iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İslemci.

İtopya'dan 4600 TL'ye hazır sistem aldım. Özellikleri:

GTX 1660 Super.
Ryzen 5 3500X.
8 GB 3000MHz.
B450M.

Sizce bu fiyata iyi mi? Bir de Ryzen 5 3500X işlemci iyi midir?

İşlemcin ve ekran kartın bu fiyata mükemmel sadece 8 GB RAM olmamış o sistem 16 GB'yi hak ediyor sendeki 8 GB RAM'in aynısından bir tane daha al Dual yap FPS artışı mükemmel olacaktır.

İslemci.

İşlemcin ve ekran kartın bu fiyata mükemmel sadece 8 GB RAM olmamış o sistem 16 GB'yi hak ediyor sendeki 8 GB RAM'in aynısından bir tane daha al Dual yap FPS artışı mükemmel olacaktır.

Arkadaşa katılıyorum RAM darboğazı yaşayabilirsin. 8 GB RAM var aynı ekran kartını kullanıyorum ekran kartım tam beslenemiyor.

@Furkan_6
Haklısın öyle yapacağım şu an bütçem yok 1-2 ay sonra aynsından bir tane daha alıp çift kanal yapacağım.
@Kalipsogen
Bu hazı sistemde ki RAM'i düşürdüm bir de elimde HDD olduğu için SSD'yi düşürdüm 4589 TL gibi bir fiyat çıktı.

@Furkan_6
Haklısın öyle yapacağım şu an bütçem yok 1-2 ay sonra aynsından bir tane daha alıp çift kanal yapacağım.
@Kalipsogen
Bu hazı sistemde ki RAM'i düşürdüm bir de elimde HDD olduğu için SSD'yi düşürdüm 4589 TL gibi bir fiyat çıktı.

Vallahi bu sistemi ben göremedim Galax alacağıma Gigabyte alırdım daha çok rahat ederdim. Aynı fiyata aldım ama işte ...
RAM darboğaz yapabilir. Kasa, PSU ve SSD marka, modeli çok önemli detay belirt hocam.

Yüzde 99 yapar hocam RAM darboğazı. PUBG oynarken ekran kartım stabil %98-99'da kalmıyor RAM kullanımım %95'i buluyor PUBG'de.

Geri
Yukarı