4600 TL'ye GameBook Önerisi

İyi günler forum kullanıcıları,

Yakın zamanda bilgisayar almak istiyorum malum karne indirimi bayram indirimi derken elbette fiyatlar düşecek fakat çok kararsız kaldım ilk başta:

Acer Nitro AN515-51-73HG Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı

Şu bilgisayarın özelliklerini gördüm çok hoşuma gitti benim isteklerimi karşılıyordu kullanıcı yorumlarına baktıktan sonra çok soğudum ama çoğu ısınma probleminin olduğunu söyledi. Hem bir oyuncu bilgisayarında ekran nasıl 30ms olabilir ki? Ardından çoğu kullanıcı bu bilgisayar yerine farklı bilgisayarlar al dediklerini gördüm bende biraz daha araştırdım.

Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Herkesin bu modeli önerdiğini gördüm ama çoğu kullanıcıda bunda kronik batarya ve klavye sorunu olduğunu söyledi. Hem biri 8 GB RAM diğer 16 GB arada fiyat farkı da yok arada kaldım Lenovo Y520 önerdiklerini de gördüm fakat içinde 1050 olmasına rağmen aralarında baya bir fark vardı yardımlarınızı ve önerileriniz bekliyorum.
Fiyat aralığım maksimum 4600 bunlardan farklı f/p ürünler önerirseniz onlara da bakabilirim ağır oyunlar oynayacağım genellikle.

Hepsiburada KDV indirimlerinde Lenovonun i7 7700 hq 4gb 1050 ti 16gb 2400 mhz ram 1 tb hdd 128 ssd modeli 4500 tl ye kadar düşüyor. Yeni ekran kartlarını beklemeyeceksen en uygun bilgisayar bu. Dell ve Acer da Ramler 2144 mhz olmasına rağmen Lenovoda hem 16 gb hem 2400 mhz ram var. Ama y520 lerde kronik klavye sorunu çıkabiliyor. Karar sana kalmış.

İyi günler forum kullanıcıları,

Yakın zamanda bilgisayar almak istiyorum malum karne indirimi bayram indirimi derken elbette fiyatlar düşecek fakat çok kararsız kaldım ilk başta:

Acer Nitro AN515-51-73HG Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı

Şu bilgisayarın özelliklerini gördüm çok hoşuma gitti benim isteklerimi karşılıyordu kullanıcı yorumlarına baktıktan sonra çok soğudum ama çoğu ısınma probleminin olduğunu söyledi. Hem bir oyuncu bilgisayarında ekran nasıl 30ms olabilir ki? Ardından çoğu kullanıcı bu bilgisayar yerine farklı bilgisayarlar al dediklerini gördüm bende biraz daha araştırdım.

Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Herkesin bu modeli önerdiğini gördüm ama çoğu kullanıcıda bunda kronik batarya ve klavye sorunu olduğunu söyledi. Hem biri 8 GB RAM diğer 16 GB arada fiyat farkı da yok arada kaldım Lenovo Y520 önerdiklerini de gördüm fakat içinde 1050 olmasına rağmen aralarında baya bir fark vardı yardımlarınızı ve önerileriniz bekliyorum.
Fiyat aralığım maksimum 4600 bunlardan farklı f/p ürünler önerirseniz onlara da bakabilirim ağır oyunlar oynayacağım genellikle.
MSİ NB GV72-7RD882XTR Maygold.com sitesinden alabilirsin www.maygold.com.tr/u/12547/msi-nb-gv72-7rd-882xtr-i7-7700hq-16gb-ddr4-gtx1050-gddr5-2gb-128g

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı