46000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
46000ytl
Tamamdır hocam yanıtlarınız için teşekkür ederim ben de araştırmaya devam ediyorum bir sorun olmaz ise nisan sonuna laptopu almayı planlıyorum eğer güzel bir ürün bulursanız ve haber verirseniz çok minnettar olurum.
Elbette ama Nisan sonuna kim öle kim kala efendim bugün gördüğünüz fiyatları Nisan'da mumla arayabilirsiniz :.(

Elbette ama nisan sonuna kim öyle kim kala efendim bugün gördüğünüz fiyatları Nisan'da mumla arayabilirsiniz:(

Evet öyle hocam, umarım çok artmaz eğer artar ise bütçemi 50.000ytl ye çekerim normalde biraz daha arttırma imkanım var ama gerek ülkenin durumu gerek ise alacağım ekstra mouse, mouse pad bunların malûm fiyatları onları geçtim oyunlar bile 600 aşağısında bulunmuyor maalesef.

Bu bütçeye en iyi 4070 Victus gider.
Birisi konu açmıştı, victus önermiyordu, o konuyu bulamadım.
Arkadaşlar merhaba, öncelikle benim 46000YTL bütçem bulunuyor ama hangi Gaming laptopu almalıyım bu konuda kararsızım. Şu an için aklımda bir laptop var(HP Victus laptop 16- S0046NT) iyi ya da kötü bilmiyorum. Bazı arkadaşlar birkaç bin daha ekleyip bunu alabilirsin diyebilir ama bunu istemiyorum çünkü ekstradan GoW, Alan Wake 2, Dying Light 2 gibi oyunlar; mouse, mouse pad ve kulaklık alacağım.
Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16" WUXGA Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu modeli alabilirsiniz.

Kim önermiyor Acer'ı? Bu forumda bilgili kişiler bile Acer öneriyor.

Bir arkadaşım kendisi bilgisayar bileşenleri, parçaları hakkında bilgisi var. Bana Victus almamı öneriyor ama ben onda da kararsızım.

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz hocam iyi mi?

Bende aslında Victus düşünüyordum ama forumda gezerken çok arada kaldım. İyi ve kötü diyen çok kişi gördüm

@erengore Kanka seni de genelde görmüştüm Victus önermiyordun. 46000YTL bütçem var ne önerirsiniz ya da benim yazdığım Victus modeli hakkında bilgin var mı?

Dostum alıp almamak sana kalmış lakin şu an piyasada bulunan 4070 kartlı bütçeye uygun f/p model sadece Victus. Yani bütçeyi biraz daha çıkarırsan Omen, ROG gibi modeller karşılıyor seni. GPU gücünden yararlanacaksan Victus al direkt. ekran için forumda kalibre rehberi mevcut uygularsın tatmin olmazsan.

Dostum alıp almamak sana kalmış lakin şu an piyasada bulunan 4070 kartlı bütçeye uygun f/p model sadece Victus. Yani bütçeyi biraz daha çıkarırsan Omen, ROG gibi modeller karşılıyor seni. GPU gücünden yararlanacaksan Victus al direkt. ekran için forumda kalibre rehberi mevcut uygularsın tatmin olmazsan.
Tamamdır hocam düşüneceğim, teşekkür ederim.

Acer Nitro 16 tarafında bütçene uygun olan en üst cihazı al bana kalırsa. Bir de içindeki RAM'in aynısından alırsın. Tadına varırsın. Victus'un 4070'ini yemişim. İşe yaramaz cihazlar. Her şey ekran kartı değil.

Acer Nitro 16 tarafında bütçene uygun olan en üst cihazı al bana kalırsa. Bir de içindeki RAM'in aynısından alırsın. Tadına varırsın. Victus'un 4070'ini yemişim. İşe yaramaz cihazlar. Her şey ekran kartı değil.

Benim arkadaşımda Acer 16 mevcut 4 ay sonra dökülmeye başladı o yüzden ona da ön yargım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı