Çözüldü 4650G PRO RX 6700 oyunlarda düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FRAGX

Hectopat
RAM
XPG Gammix D30 XPG 8 GB 3200 MHz CL16 DUAL RAM
SSD veya HDD modeli
ADATA SX8100NP
Ekran kartı
Sapphire RX 6700 Pulse
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
Ryzen 5 4650G Pro
Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda 150-200 FPS alıyorum dostlar ayrıca bazen takılıyor gibi oluyor. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Hocam ama yine de bu kadar düşük olması garip değil mi?

@cumali_032 hocam bir baksanız.
Merhaba hocam. Öncelikle bende Ryzen 5 4650G kullanmaktaydım. Sonradan RX6600 ekran kartı taktım. Bir baktım CS:GO'da 4650G varken 220FPS alıyordum. Ekran kartı taktım yine aynı FPS'leri alıyordum. Sonrasında 4650G'yi satıp 5600 işlemcisine geçtim. Şu an 800FPS alıyorum, yani işlemciyi yükseltirseniz performansı rahaat rahaat alacaksınız..
Merhaba hocam. Öncelikle bende Ryzen 5 4650G kullanmaktaydım. Sonradan RX6600 ekran kartı taktım. Bir baktım CS:GO'da 4650G varken 220FPS alıyordum. Ekran kartı taktım yine aynı FPS'leri alıyordum. Sonrasında 4650G'yi satıp 5600 işlemcisine geçtim. Şu an 800FPS alıyorum, yani işlemciyi yükseltirseniz performansı rahaat rahaat alacaksınız.

Hocam peki başka bir şey yapabilir miyim FPS'i bir nebze olsa da arttırmak için?

Hiç bir şey yapamazsınız hocam. O işlemci ile iyi performans çıkarmıyor. Zaten APU işlemciyle iyi performans çıkarmıyor.

Peki hocam imkanım olduğu zaman işlemciyi yükselteceğim.

Hocam, konu dışı olarak CS:GO'yu çalıştırdığım zaman bazen ses geliyor fakat görüntü yok bunun hakkında bir şey biliyor musunuz? @cumali_032

Son düzenleme:

Hocam, konu dışı olarak CS:GO'yu çalıştırdığım zaman bazen ses geliyor fakat görüntü yok bunun hakkında bir şey biliyor musunuz? @cumali_032
Hayır hocam. Normalde böyle bir şey olmaması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı