4650G sistem toplama

Bütçe
8000

Burkut0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu aralar bilgisayar arayışı içerisindeyim. Acaba APU sistem almak mantıklımı şu durumda, yoksa yaz aylarında ekran kartı stokları düzelir mi? Ayrıca ortalama olarak 4650G bir sistem ne kadara mâl olur acaba? Şu an bir sistem buldum özellikleri şu şekilde:

İkinci El parçalar
AMD Ryzen 5 3400G Stok Fanlı
BIOSTAR B450MH
Crucial Ballistix Gaming 8x2 3200 MHz CL16
Netac N930E 512 GB M.2 SSD 1900/1600 MB okuma yazma
Dark Flash Aquarius-Mesh 650W 80+ PSU Kasa

Bu sisteme satıcı 3600 TL fiyat yazmış. Sizce nasıl bu sistem? Ayrıca ileride 3400G alırsam takabileceğim en iyi ekran kartı nedir? Bütçem var ancak beklemek mi daha mantıklı yoksa yaz aylarında düşerse hiç APU almam direkt olarak hazır sistem alırım.

Merhabalar, bu aralar bilgisayar arayışı içerisindeyim. Acaba APU sistem almak mantıklımı şu durumda, yoksa yaz aylarında ekran kartı stokları düzelir mi? Ayrıca ortalama olarak 4650G bir sistem ne kadara mâl olur acaba? Şu an bir sistem buldum özellikleri şu şekilde:

İkinci El parçalar
AMD Ryzen 5 3400G Stok Fanlı
BIOSTAR B450MH
Crucial Ballistix Gaming 8x2 3200 MHz CL16
Netac N930E 512 GB M.2 SSD 1900/1600 MB okuma yazma
Dark Flash Aquarius-Mesh 650W 80+ PSU Kasa

Bu sisteme satıcı 3600 TL fiyat yazmış. Sizce nasıl bu sistem? Ayrıca ileride 3400G alırsam takabileceğim en iyi ekran kartı nedir? Bütçem var ancak beklemek mi daha mantıklı yoksa yaz aylarında düşerse hiç APU almam direkt olarak hazır sistem alırım.

Hocam 4650G ile ilgili sorularınızı bana sorabilirsiniz. Bir de fiyatların yaza doğru düşeceğini sanmam. Stok sorunu yıl sonuna kadar devam eder bence.

Hocam 4650G ile ilgili sorularınızı bana sorabilirsiniz. Bir de fiyatların yaza doğru düşeceğini sanmam. Stok sorunu yıl sonuna kadar devam eder bence.
İşlemci ısınıyor mu yani stok fan soğutabiliyor mu ? Ayrıca performansından memnun musunuz ?
Yok hayır.

UHD 630 mu Vega 11'den iyi?
Hangi videoymuş o?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım reklam anlaşmalı video çünkü çok tuhaf cidden.

Geri
Yukarı