47.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
47000
2 tane Type-C var zaten laptopta + attığımda da 1 tane Type-C portu var. Yani sadece type girişi olan çoklayıcı son derece mantıksız olur.

Yok hayır siz beni yanlış anladınız Type-C girişli bir USB çoklayıcı alsam daha mantıklı olmaz mı demek istemiştim çünkü Type-C girişlerini kullanmayacağım boş kalmaktansa Type-C uçlu bir çoklayıcı alıp iki tane USB yerini boş bırakmam daha iyi olmaz mı hem Type-C daha hızlıdır.

Yok hayır siz beni yanlış anladınız Type-C girişli bir USB çoklayıcı alsam daha mantıklı olmaz mı demek istemiştim çünkü Type-C girişlerini kullanmayacağım boş kalmaktansa Type-C uçlu bir çoklayıcı alıp iki tane USB yerini boş bırakmam daha iyi olmaz mı hem Type-C daha hızlıdır.
Haa kafam kazan gibi canımda bayağı bir sıkkındı öyle olunca karıştırmışım, sabahın 7sinde baskına gelmiş alacaklı ev sahibi gibi cam mı yumruklanır? Ortada hiçbir sebep yok. Soruya gelirsek: olur tabi niye olmasın. Amazon.com.tr şu iş görür.

Haa kafam kazan gibi canımda bayağı bir sıkkındı öyle olunca karıştırmışım, sabahın 7'sinde baskına gelmiş alacaklı ev sahibi gibi cam mı yumruklanır? Ortada hiçbir sebep yok. Soruya gelirsek: Olur tabii niye olmasın. Amazon.com.tr şu iş görür.

Yok canım estağfurullah düşünüp yardımcı oldun ya ne kadar teşekkür etsem azdır.

Haa kafam kazan gibi canımda bayağı bir sıkkındı öyle olunca karıştırmışım, sabahın 7'sinde baskına gelmiş alacaklı ev sahibi gibi cam mı yumruklanır? Ortada hiçbir sebep yok. Soruya gelirsek: Olur tabii niye olmasın. Amazon.com.tr şu iş görür.

Attığınız çoklayıcıdan ben de alacağım fakat aklıma bir şey takıldı bu çoklayıcı ya kulaklık taksam ses normal gelir mi? Mouse taksam çalışırım?

Attığınız çoklayıcıdan ben de alacağım fakat aklıma bir şey takıldı bu çoklayıcı ya kulaklık taksam ses normal gelir mi? Mouse taksam çalışırım?
Bende xiaomininki var ve mouse-klavye denedim çalışıyor bunda da büyük ihtimal çalışır. Kulaklık için 3.5 mm jak yeri var zaten. Kulaklığı usb veya type c girişliyse önce çoklayıcı da denersiniz olmadı bi 3.5 mm dönüştürücü alıp laptoptaki girişten kullanırsınız.

Bende Xiaomi'ninki var ve mouse-klavye denedim çalışıyor bunda da büyük ihtimal çalışır. Kulaklık için 3.5 mm jak yeri var zaten. Kulaklığı USB veya Type-C girişliyse önce çoklayıcı da denersiniz olmadı bir 3.5 mm dönüştürücü alıp laptoptaki girişten kullanırsınız.

Benim kulaklığım USB girişli olduğundan dolayı PC de 2 tane giriş var ve klavye kulaklık mouse aynı anda takamıyorum o yüzden sordum.

Arkadaşlar bugün almış bulunmaktayım yarın yarından sonra da gelir geldikten sonra eğer ki yapabilirsem foruma inceleme yapacağım çünkü 4070 olan versiyonunun hiçbir incelemesi yok eğer ki yapmasam bile geldiği zaman tekrar buraya yazacağım istediğiniz soruları sorabilirsiniz ya da etiketleyebilirisiniz beni gördüğüm zaman cevap vermeye çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı