470 liraya sıfır Turbox RX550 2 GB aldım

Furmark testinde MAX 73 derece diyor.
Rakamlar iyi gibi, hayırlı olsun.
C4 tayfaya bakma adamlar zaten ürünleri kendi üretmiyor Çin'den alıyor.
Kalitesini bilemem tabi o yüzden ben senin yerinde olsam iyi bir markadan alırdım. Sonucu belli değil sonuçta, ne zaman bozulur bilemeyiz.
Benchmark testlerinde diğer modellerle aynı hızı veriyorsa sıkıntı yok demektir.

Furmark testinde MAX 73 derece diyor.
Rakamlar iyi gibi, hayırlı olsun.
C4 tayfaya bakma adamlar zaten ürünleri kendi üretmiyor Çin'den alıyor.
Kalitesini bilemem tabi o yüzden ben senin yerinde olsam iyi bir markadan alırdım. Sonucu belli değil sonuçta, ne zaman bozulur bilemeyiz.
Benchmark testlerinde diğer modellerle aynı hızı veriyorsa sıkıntı yok demektir.
0 Ekran kartına göre bence bu da fazla(RTX 3*** falan değilse) 6-7 yıllık GTX 780'im bu kadar çıkmadı

O kartı ne kadar zorladığınıza bağlı hocam ve 73 derece, MAX 100 dereceye çıkmaya ayarlanmış (max sıcaklığını bilmiyorum ne yalan söyleyeyim) bir cihaz için gayet iyi.
Oyunda çıkmadı diyorsanız normaldir, bu Furmark the kartbozan.

Gayet mantıklı bir seçim sonuçta piyasanın düzelmesine kadar sizi idare edebilecek bir kart bu. Piyasa düzeldiğinde yeni kart alacağınız için bu kartı cöpe atsanız bile kar edeceksiniz diye düşünüyorum

Arkadaşlar sakin olsak diyorum. Konu sahibi markanın kötü olduğunu bile bile almış zaten. Eleştirmek bize düşmez. Hem kötü mü yapmış? Bize deneyimlerini anlatabilir. Belki Turbox ekran kartı harikasıdır belli olmaz. Bunu dedim siz siz olun yine de Turbox almayın, sakın!

Geri
Yukarı