470 TL klavye önerisi

Bütçe
470

Dyvanx

Hectopat
Klavye fiyatları cok artmış bayağı araştırma yapsam da iyi bir klavye bulamadım. Belki forumdakiler bulur diye danışmak istedim. Tercihen red Switch Gamepower Rampage gibi markalar olmasa daha iyi olur. (bu fiyata zor ama bulabilirsiniz çok güzel olur.) Şimdiden teşekkürler. 😁

Bilinen markaların membrane klavyelerine bakabilirsiniz. Kaliteli üreticilerin (steelseries, corsair, logitech, msi, asus) bu fiyata maalesef mekanikleri yok. Eğer bulabilirseniz steelseries apex m400 alın derim şuan fiyatını bilmiyorum ve piyasada olup olmadığını. Ben kullanıyorum 6 yıldır memnunum.

Bilinen markaların membrane klavyelerine bakabilirsiniz. Kaliteli üreticilerin (SteelSeries, Corsair, Logitech, MSI, ASUS) bu fiyata maalesef mekanikleri yok. Eğer bulabilirseniz SteelSeries Apex M400 alın derim şu an fiyatını bilmiyorum ve piyasada olup olmadığını. Ben kullanıyorum 6 yıldır memnunum.
Yalnız benim attığım gayet bilinen bir markanın ürünü ve en az saydıkların kadar kaliteli bir üreticinin elinden çıkıyor.

Red switch için Gamepower Calypso tavsiye ederim. Diğer Gamepower ürünlerinden farklı bir ürün. Kronik bir sıkıntısı yok.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı