4700 ₺ Bütçeli Sistem Toplama

OdinOCTA

Hectopat
Daha fazla  
Sinerji Bilgisayar üzerinden altta gösterdiğim üzere bir sistem topladım. SSD halihazırda var. 4700₺ bütçem var maalesef daha fazla çıkamam. Parçalar uyumlu mu sizce? Önereceğiniz başka bir sistem var mıdır?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler

SmartSelect_20191129-125026_Samsung Internet.jpg

Son düzenleme:
Bu toplama bilgisayarada bakabilirsin hocam özelleştirmelerden işlemci düşürüp fiyatını kendi bütçene çekibilirsin fiyatı 4999 tl idi ayrıyetten işlemciyi 2600x çekip 240 lık bi m2 (corsair mp510) alabilirsin bütçeni 50 tl aşıyor ama sistem performansı için ideal olur hali hazırda ssd olduğu için dedim
HERMES-A3660SX/AMD Ryzen 5 3600X/ASUS TUF 3 GTX 1660 SUPER OC 6GB/16GB DDR4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Hocam TUF serisine sıcak bakmıyorum pek fazla.Ayrıyeten stoktada yokmuş hocam yakın zamanda almayı planlıyorum.
Uyumlu. Alınabilir.
Hocam şunuda sorayım 2080₺ civarına MSI 1660 Super Gaming X modelinde var.Sizce bunu mu almalıyım?Malzeme kalitesi daha iyi gözüküyor birde MSI'ın yazılım olarak bir üstünlüğüde var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı