4700 TL Hazır sistem önerisi

Daha ucuz. BIOSTAR Türkiye'de yaygınlaşmamış bir markadır.

Karar sizin ancak son bir önerim olacak 1660S almak yerine 1660 alın RAM'i 2*8 yapın. 720P'de oyun oynayacağınız için işlemciniz çok zorlanacaktır. En azından Dual Channel yaparak biraz daha rahatlatın. Ya da imkanınız varsa 300 daha koyun ekran kartından kısmadan alın.

Karar sizin ancak son bir önerim olacak 1660S almak yerine 1660 alın RAM'i 2*8 yapın. 720P'de oyun oynayacağınız için işlemciniz çok zorlanacaktır. En azından Dual Channel yaparak biraz daha rahatlatın. Ya da imkanınız varsa 300 daha koyun ekran kartından kısmadan alın.
Anladım . 1660 Seçiyorum o zaman ve 1 adet Bellek daha alıyorum.

Buna ilk başta sıcak bakıyordum. Fiyatı artınca bıraktım buna bakmaya. Ve RX570'in Yüzüne bakmam aynı fiyatta GTX1660 ve GTX1660 Super varken.

Doğru karar. Bu arada şimdi baktım 720P'de 3100, 1660 Super'e RAM Dual Channel olsa bile yüzde 20 darboğaz yapıyor.
Ben biraz önce arkadaş konuda yazınca bir bakayım dedim. Ben bunun PSU'sunu Aerocool diye hatırlamışım. Arkadaş haklı PSU en önemli parça. GameGaraj kendi PSU'sunu koymuş. Değiştirme de koymamış sıkıntılı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı