4700 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
4700

akken00

Hectopat
Herkese iyi Sosyaller. En yakın arkadaşım için bir bilgisayar toplayacağız. Bütçesi en fazla 4700 TL. Önerilerinizi bekliyoruz. Hazır sistem de olabilir.

Bütçeyi 100-150 TL kadar aşıyor, sıkıntı olursa ekran kartını Palit 1650 GP OC yapıp alın.

Bütçeyi 100-150 TL kadar aşıyor, sıkıntı olursa ekran kartını Palit 1650 GP OC yapıp alın.

Anakart çöp kesinlikle tavsiye edilmez bir sistemdir

Bu bütçede Z490 olacak hali yoktu.

Aciliyet durumu söz konusu değilse biraz daha bekleyerek daha iyi bir sistem alınabilir bu sisteme bu parayı vermek bence hatadır.
Anakart çöp falan değil, ayrıca önereceksin bu bütçede? Powerboost PSU'lu düz 1650'li sistemleri mi?

Öncelikle ne yazdığını anlamadım.

Bu paraya sistem almak yerine biraz daha bekleyerek daha iyi bir sistem alınabilir.

Niye arkadaş biraz daha beklesin? Dolar her geçen gür artıyor. Biraz daha bekleyince 3050'li sistem falan mı toplayacak?

Ne var yahu ne herkes trip atıyor siz düşüncenizi söylediniz bende söyledim hayret bir şey bu para ziyan olmasın dedik alırsa alsın banane ya sonradan üzülen kendisi olacak hiç umrumda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne var yahu ne herkes trip atıyor siz düşüncenizi söylediniz ben de söyledim hayret bir şey bu para ziyan olmasın dedik alırsa alsın bana ne ya sonradan üzülen kendisi olacak hiç umurumda değil.
Gayet güzel bir sisteme çöp diyen bendim 🤣 . Göz ardı listeme hoş geldiniz. İyi forumlar dilerim 👍.

Geri
Yukarı