475 bin TL'ye 2011 Seat Ibiza 1.4 Copa alınır mı?

Barisuyn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi Seat ibiza 1.4 copa alınır mı? Araçta boya ve değişen yok kilometre 198 bin LPG benzin tramer kaydıda yok. Eğer önermezseniz hangi araçlara yönelmeliyim? Aklımdaki araçlar Focus, C-elysee, Astra, Clio, Megane, Aluence, Astra, Octavia.

Hepsi birbirinden farklı arabalar. Genç yaşta kullanılacak ise Astra ve Ibiza'yı önerebilirim. Geniş bir araba arıyorsan Astra sedan ve Focus'u önerebilirm. (Focus'u ikinci plana koyardım)

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi Seat ibiza 1.4 copa alınır mı? Araçta boya ve değişen yok kilometre 198 bin LPG benzin tramer kaydıda yok. Eğer önermezseniz hangi araçlara yönelmeliyim? Aklımdaki araçlar Focus, C-elysee, Astra, Clio, Megane, Aluence, Astra, Octavia.
Megan Fluence Egea 301 Clio c ellyse bunlar piyasası olan araçlar doğru fiyatla satışa konulursa hemen satılır

@otoemre1 @SkyLord06TR daha iyi bir fikrin varsa sende öner tartışalım hocam

Son düzenleme:
Megan fluence Egea 301 Clio C ellyse bunlar piyasası olan araçlar doğru fiyatla satışa konulursa hemen satılır.

@otoemre1 @SkyLord06TR daha iyi bir fikrin varsa sende öner tartışalım hocam.

Hocam ben şu an 301 ve C-elysee düşünüyorum ama C-elyseenin görünümü daha iyi gibi sanki bunların temizlerinin piyasası nedir mesela sol ön çamurluk boyalı kaput far üstü 30cm boyalı sağ çamurluk boyalı sağ kapıların arası lokal boya bu aracın modeli 301 1.6hdi active paketi adam bizden 450 istedi ustamızada gösterdik yürüyeni güzel bir sıkıntı yok dedi aracın Km'si 218.

Hocam ben şu an 301 ve C-elysee düşünüyorum ama C-elyseenin görünümü daha iyi gibi sanki bunların temizlerinin piyasası nedir mesela sol ön çamurluk boyalı kaput far üstü 30cm boyalı sağ çamurluk boyalı sağ kapıların arası lokal boya bu aracın modeli 301 1.6hdi active paketi adam bizden 450 istedi ustamızada gösterdik yürüyeni güzel bir sıkıntı yok dedi aracın Km'si 218.

Geri
Yukarı