2011 Seat ibiza 1.2 TSI anahtar ve vites yanıp sönüyor

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bir durum paylaşmak istiyorum fikirlerinizi almak istiyorum, aracımın sürüşünde vites geçişlerinde hızlanmasında hiç problem yok fakat ekranımda İngiliz anahtarı ve tüm viteslerde hangisi olursa olsun yanıp sönme oluyor bir ustaya sordum telefondan mekatronik kart arızası olabilir dedi yani cidden çok masraf çıkmasından tedirginim sizin görüşleriniz nedir acaba?

Mekatronik olabilir. Eğer sıkıntı varsa masraf çıkartır biraz. İyi bir ustaya gösterin derim.
Sanayiye gittim bilgisayara bağladılar şöyle bir hata kodu çıktı çok basit bir şey de olma ihtimali var aracın yürüründe bir problem yok şikayetim yok
Haftaiçi bir götüreceğim bakalım ne olacak

Dosya Ekleri

• IMG_0232.jpeg
    IMG_0232.jpeg
    115,5 KB · Görüntüleme: 17
Sanayiye gittim bilgisayara bağladılar şöyle bir hata kodu çıktı çok basit bir şey de olma ihtimali var aracın yürüründe bir problem yok şikayetim yok
Haftaiçi bir götüreceğim bakalım ne olacak
Hocam kodu okuyamadım. Yürüründe bir şey yoksa sıkıntı olmayabilir ama siz yine de iyi bir ustaya gösterin. Dikkat edin ama bazıları anlamayıp saçma işler yapıp para çarpmaya çalışıyor.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için, kodu ben size söyleyeyim belki fikriniz olur.

P17BF Hidrolik pompa boşluk koruma

Geri
Yukarı