4750 TL laptop önerisi

Merhaba 4500-4750 TL bütçe ile oyunda oynatabilecek bir dizüstü bilgisayar arıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.

Ya hocam hangi oyunları oynayacaksınız bir de onları söyleseydiniz keşke burada bizi birbirimize düşürdünüz. Huawei Matebook'lara bakmanızı öneririm. Ryzen 5 3500U ve Vega 8 barındırıyor. Oyun testi için burası

Watch Dogs 2 PUBG Steam versiyon ve daha fazla ağır oyun da kasar kardeşim.

Abiciğim bir oyun testine bakar mısın? Steam PUBG kasmadan oynatıyor (videoya göre). Ne yapsın adam? Gitsin G900'ü RTX 2080'li mi alsın? Bu fiyatada böyle bir şey alınıyor demek ki? Sizin öneriniz nedir? Üstüne 10000 TL daha ekleyip RTX'li bir laptop almak mı? Ne kadar ekmek o kadar köfte!

4750 TL'ye oyun laptopu bulamazsın.
oyun oynatacak dediysem e-sporcu oyunları cs:go tarzında ve yani şöyle bir de GTA V'i falan rahat oynatabilecek PUBG Mobile ve Lite tarzı oyunlarda sorun çıkartmayacak.
Ya hocam hangi oyunları oynayacaksınız bir de onları söyleseydiniz keşke burada bizi birbirimize düşürdünüz.
K.bakmayın :)
Bu laptop'u öneririm.Şu anda bu fiyata daha iyisi yok gibi.
Isınma sorunu olduğunu yazıyor herkes yoksa bu laptopu 2 gün önce 4300 TL iken almaya karar vermiştim fakat ısınma sorunları ve yüksek fan sesi sorunları beni soğuttu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı