47Mbps download ve 14Mbps upload ile yayın yapılabilir mi?

QALAYCI

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz gibi ortalama 44-47 arası download ve 12-15 arası upload alıyorum. Bu internet ile akıcı yayın yapabilir miyim? Kaç çözünürlük ile yayın yapabilirim? Her telden oyun oynuyorum. LoL, CS:GO, RDR2 vs.

Eki Görüntüle 2077296

Yayın gayet akıcı bir şekilde açabilirsin eğer stabil ise. 6bin bitrate gayet kaliteli görüntü çıkar. Ama resimdeki IP adresini sil kötü niyetli kişilere geçmesin.

WhatsApp Image 2024-01-07 at 16.09.39.jpeg

Yayın gayet akıcı bir şekilde açabilirsin eğer stabil ise. 6bin bitrate gayet kaliteli görüntü çıkar. Ama resimdeki IP adresini sil kötü niyetli kişilere geçmesin.

Evet bende aynısını yaptım sildim hemen teşekkür ederim. Hız testine her baktığımda 44-47 download ve 12-15 uploadtan hiç düşmedi umarım dediğiniz gibi olur tekrar teşekkürler.

Eki Görüntüle 2077298

Evet bende aynısını yaptım sildim hemen teşekkür ederim. Hız testine her baktığımda 44-47 download ve 12-15 uploadtan hiç düşmedi umarım dediğiniz gibi olur tekrar teşekkürler.
Rica ederim ne demek. Yardımcı olabildiysem çözüm bırakabilirseniz sevinirim. Ayrıca daha stabil bir İnternet performansı için kablolu bağlanmanız daha iyi olacaktır.

Rica ederim ne demek. Yardımcı olabildiysem çözüm bırakabilirseniz sevinirim. Ayrıca daha stabil bir İnternet performansı için kablolu bağlanmanız daha iyi olacaktır.

Evet kablom, internetim ve ekipmanlarım hazır sadece yeni bilgisayar alacağım inşallah ondan sonra deneyeceğim.

Geri
Yukarı