+48 kodlu numaralardan gelen aramalar ve doğrulama kodları

Yağız Tanyeri

Zeptopat
Daha fazla  
Bir şey soracağım. Ben APK oyun indiriyordum ve bildirimlere izin ver dedi. Bir anlik telaşla tıkladım ve bana doğrulama kodları geliyor, +48 numaralar arıyor. Ne yapabilirim?

Bir şey soracağım. Ben APK oyun indiriyordum ve bildirimlere izin ver dedi. Bir anlik telaşla tıkladım ve bana doğrulama kodları geliyor, +48 numaralar arıyor. Ne yapabilirim?

APK oyun indirirken telefon numarasını girmek için bir ekran açılıyor. oraya telefon numaranızı mı girdiniz?

Tarayıcı bildirimlerine izin vermekle böyle bir şey olamaz. Tarayıcı bildirimleri sadece tarayıcıya girdiğinde sana bildirim spamı atar o kadar.
APK oyun indirirken telefon numarasını girmek için bir ekran açılıyor. oraya telefon numaranızı mı girdiniz?
Aynen o olabilir.

Evet numara girdim
Evet
APK oyun indirirken telefon numarasını girmek için bir ekran açılıyor. oraya telefon numaranızı mı gi

Tarayıcı bildirimlerine izin vermekle böyle bir şey olamaz. Tarayıcı bildirimleri sadece tarayıcıya girdiğinde sana bildirim spamı atar o kadar.

Aynen o olabilir.
Korkmaya başladım ne yapabilirim

Korkmaya başladım ne yapabilirim
Bir dahakine dikkat etmelisinz. Böyle yerlere numara girmemelisiniz. Sizin girdiğiniz indirme linki apk sitelerini para kazanmak için koyduğu linkler. Apk siteleri bunlardan para kazanıyorlar. Ne yapablirsiniz ne yazık ki ben de bilmiyorum.
Oraya numara girerseniz abone oluyorsunuz aylık 70 TL falandı sanırım. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın aboneliğinizi iptal etsin.
Yok artık. Öyle yerlerin müşteri hizmetleri yok. Onlar yasal değil, yasa dışı siteler. Apk siteleri para kazanmak için koyuyuorlar.

Bir dahakine dikkat etmelisinz. Böyle yerlere numara girmemelisiniz. Sizin girdiğiniz indirme linki APK sitelerini para kazanmak için koyduğu linkler. APK siteleri bunlardan para kazanıyorlar. Ne yapablirsiniz ne yazık ki ben de bilmiyorum.

Yok artık. Öyle yerlerin müşteri hizmetleri yok. Onlar yasal değil, yasa dışı siteler. APK siteleri para kazanmak için koyuyuorlar.

Müşteri hizmetlerinden kastım Türk Telekom, Vodafone falan.
@Yağız Tanyeri ya da payguru diye bir site var onu kullanabilirsin aboneliği iptal etmek için. Benim de kardeşim yazmıştı oraya telefon numarası ben payguru ile iptal ettim.
Ekran Görüntüsü (52).png

Yeni konular

Geri
Yukarı