48 Level Archgriffin vs 22 Level Geralt

500K coin kastıktan sonra oyun ilginç gelmemeye başladı. Bu yüzden hep sağ tıka basılı tutarak dolaşıyordum. Benim de bir tek soru işaretlerini bitirmediğim Skellige kaldı. Denizlerde çok soru işareti olduğu için yapmak cazip gelmedi.

Benim de bir tek soru işaretlerini bitirmediğim Skellige kaldı. Denizlerde çok soru işareti olduğu için yapmak cazip gelmedi.
Kaçakçı zulaları. Gereksiz. İçerisinden adam akıllı bir şey (İksir, silah planı vb.) çıktığını hatırlamıyorum. Oyunda ilerleme göstergesi olmadığı için birçok kişinin yapmadığına eminim.

Ben 2 ve 3'ü bitirdim hatta 3.oyunu DLC'leri dahil bitirdim. DLC olunca oyunun ana hikayesi bittiği zaman hemen DLC görevlerine geçiyor onu güzel yapmış adamlar oyun komple bitse bile yine serbest dolaşmana izin veriyor oda güzel düşünülmüş.

Ama serbest dolaşma 2.oyunda yok maalesef spoiler olacak burası en son görevde bir adam geliyor onu istersen öldürüyorsun istersen canını bağışlayıp gönderiyorsun ondan sonra bitiyor sonu pek güzel değildi ama 2.oyunda sağlam bir yapımdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mükemmel bir oyun 360 saat oynadım yetmedi kitaplarını okudum. Yetmedi hayallerimde yaşadım :) Hala oynuyorum boş boş gezsem de bana tat veriyor bu oyun.

Witcher 3'ün Hearts of Stone ve Blood and Wine DLC'lerini de oynamanızı öneririm. Ana hikaye gibi sürükleyici yapmışlar. DLC'ler ile birlikte oyuna bir çok yeni özellik ekleniyor. Toussaint Düklüğü'ndeki bağ evim çok güzeldir. 😅

Witcher 3'ün Hearts of Stone ve Blood and Wine DLC'lerini de oynamanızı öneririm. Ana hikaye gibi sürükleyici yapmışlar. DLC'ler ile birlikte oyuna bir çok yeni özellik ekleniyor. Toussaint Düklüğü'ndeki bağ evim çok güzeldir. 😅
Kesinlikle. Öyle DLC'ler yapmışlar ki birçok oyunun ana hikayesinden daha iyi. Sırf para kazanalım diye değil, gerçekten bir şeyler anlatmak için yapılmış içerikler.

Bak şimdi canım çekti sıfırdan bir daha başlayayım en iyisi. :) Hearts Of Stones DLC'si kısa ama Blood and Wine DLC'si 35 saati var sanırım.
Mutlu sonla bitirmiştim Bağ evimi ve Yennifer'ı çok özledim. :)

Şu oyunu 20 FPS ile defalarca bitirdim her türlü zorluk seviyesinde hala bir gün kaliteli bir donanım ile yüksek FPS yüksek kalitede oynayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Serinin ilk oyununu bile sıkılmadan bitirdim kitap serisinin 5'i de mevcut fakat bitmesini istemediğimden hızlıca okuyup bitiremiyorum [emoji23]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı