480 GB SSD vs. 1 TB harddisk

SSD ile oyunlardaki şeylerin yüklenmesi daha mı hızlı oluyor yoksa sadece hızlı açılmasına mı yarıyor?
İkisi birden, hem açılış hızlanıyor. Hem de mesela bir dağı HDD'den daha erken ekrana yansıtıyor. Oyunu bir kenara bırak, her açıdan daha iyi. Sistem açılırken daha hızlı, dosya aktarırken daha hızlı. Google'ye girerken daha hızlı. SSD artık bir standart, özellikle işletim sistemi Windows 10 ise. Tabi saydıklarımın gerçekleşmesi için oyunu/programı SSD'ye kurman gerek.

İkisi birden, hem açılış hızlanıyor. Hem de mesela bir dağı HDD'den daha erken ekrana yansıtıyor. Oyunu bir kenara bırak, her açıdan daha iyi. Sistem açılırken daha hızlı, dosya aktarırken daha hızlı. Google'ye girerken daha hızlı. SSD artık bir standart, özellikle işletim sistemi Windows 10 ise.

Tamam o zaman SSD alayım marka olarak Kingston veya patroit mi ne onu almayı düşünüyorum kronik bir sıkıntıları var mı?

Tamam o zaman SSD alayım marka olarak Kingston veya Patroit mu ne onu almayı düşünüyorum kronik bir sıkıntıları var mı?
Kingston A400 480 GB düşünüyorsan ben kullanıyorum, memnunum da. Ancak önermem, sebebi ise forumda çok fazla yavaşlama ve sağlık sorunları olması. Özellikle 120 GB modelinde, Patriot'un ise sadece 120 GB ve 240 GB modellerinin önerildiğini gördüm. Yanlış anlama, iyi marka. Bence ayrı bir konu aç bununla ilgili.

Kingston A400 480 GB düşünüyorsan ben kullanıyorum, memnunum da. Ancak önermem, sebebi ise forumda çok fazla yavaşlama ve sağlık sorunları olması. Özellikle 120 GB modelinde, Patriot'un ise sadece 240 GB modelinin önerildiğini gördüm. Yanlış anlama, iyi marka. Bence ayrı bir konu aç bununla ilgili.

Tamam teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı