4800TL PC toplama

Hayır sadece kasa Monitörü satın aldım monitör link: MSI 23.6" Optıx G241vc 75hz 1ms Vga Hdmı Fhd Freesync Curved Gaming Monitör | Trendyol

Hocam teşekkürler ancak ilk sistem 6000TL onu alamam, 2. sistemde 5200TL onu zorlayabilirim ancak 5200TL'ye 9. nesil Intel almak mantıklı gelmiyor.
biliyorum fakat sadece oyun için olacaksa pek sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Çünkü ekran kartına baktığımızda rx5500 xt ile 1660 arasında %25 gibi bir fark oluyor. Hak veriyorum sizede herkes almışken i5 veya i3 10. nesil ister

Belki biliyorsunuzdur ancak ben gibi yeni öğrenenler için yazma gereği duydum. Bulunduğunuz şehirdeki Vatan mağazasında stok yok yazıyorsa endişe etmeyin. Mağazaya giderek almak istediğinizi söylediğinizde stokta olan diğer şubelerden parça temin edip sisteminizi hazırlıyorlar.

Ben Vatan da bir hazır sistem beğendim ama stokta yok yaziyor İstanbul'da. Bu sistemi aynı fiyat ile mi bize teslim ediyorlar ilk defa duydum o yüzden soruyorum.

Önerdiğiniz sistemde güzel ancak Gamegaraja çok güvenmiyorum ayrıca ekran kartında kronik sorunlar var diye duymuştum başka bir öneriniz varsa yazar mısınız?

Maalesef Ailem İncehesapa güvenmiyor bir ton şikayet gördüler oradan alacaktık ama oradan alışveriş yapmamaya karar verdik.

Evet o sistem benimde ilgimi çekti onu gözden geçiriyorum şuan öneriniz için Teşekkürler
Hocam İncehesap'tan 2 kez hazır sistem aldım hiçbir şekilde bir sıkıntı olmadı içiniz rahat olsun. Bence kaçırmayın o sistemi

İkisinide cuma günü sipariş verdim birisi salı, diğeri çarşamba kargoya verildi. Hafta sonlarında çalışma yapıyolar mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı