4800TL PC toplama

Arda.66

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar 4800TL bir sistem lazım monitör dahil değil monitörü aldım. Hazır sistem de olabilir lütfen güvenilir yerlerden önerin. Örnek: (Trendyol, Hepsiburada, Vatan)
N11'den almayı düşünmüyorum.
Bu kadar :) Yardımcı olursanız sevinirim.

Shark 5A | Game Garaj işlemciyi R5 3500 yap 1 tane daha RAM ekle. 8x2 olsun.
İçine monitör dahil mi olacak?
Çevre birimlerine de ihtiyacınız var mı?
Söyleyebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım

Sadece kasa diye belirtmiş ayrıca monitör aldığını da belirtmiş.

RAM ekleyemem diyorsanız işlemciyi Ryzen 5 3500 yapın RAM'i 2-3 ay sonra eklersiniz.

Ryzen 5 3600 içeren bir kasa. İncehesap'tan hazır sistem olan Eclipse Zero Bronze. İşlemciyi Ryzen 3 3100'e düşürüp ekran kartını 5500 XT de yapabilirsiniz. Bence bu şekilde güzel. İncehesap'tan cuma akşamları Gaming gecesinde yaparsanız alışverişi Gamepower Ranger 7.1 kulaklığı bedava gönderiyorlar. İhtiyacınız olmasa bile sıfır açılmamış halde 400 TL gibi fiyata satabilirsiniz.

eclipse zero bronze.png

4800 TL'ye güncel bir sistemde kurulabilir çok daha güçlü ikinci el bir sistem de. Önemli olan ikinci ele nasıl yaklaşıyorsunuz? GTX 980 Ti ( oyunlara göre 10-30 FPS fark var aralarında RX550XT ile)li bir sistem kurulup süper işler yapılabilir. Şahsen ben ikinci elden GTX 980 Ti'li sistem dizerdim. Yanına da Ryzen 5 1600 veya 2600 alınabilir.

Dostlar selamlar 4800TL bir sistem lazım monitör dahil değil monitörü aldım. Hazır sistem de olabilir lütfen güvenilir yerlerden önerin. Örnek: (Trendyol, Hepsiburada, Vatan)
N11'den almayı düşünmüyorum.
Bu kadar :) Yardımcı olursanız sevinirim.

Sıfır alacak olsam biraz daha para biriktirip PCH Lord X [PC Hocası] | R5 PRO 3350G GTX 1660 Super 6G DDR4 16GB 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com bu sistemi alırdım imkan varsa biraz daha bekleyin.
Acelem var diyor iseniz Sinerji Rigel Intel Core i3 9100F 8GB 256GB SSD GTX1660 buna da bakabilirsiniz sadece i3 olmasından dolayı yayın vb. işler sizi sıkıntıya sokar haberiniz olsun.

Son düzenleme:
İçine monitör dahil mi olacak?
Çevre birimlerine de ihtiyacınız var mı?
Söyleyebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım
Hayır sadece kasa Monitörü satın aldım monitör link: MSI 23.6" Optıx G241vc 75hz 1ms Vga Hdmı Fhd Freesync Curved Gaming Monitör | Trendyol
4800 TL'ye güncel bir sistemde kurulabilir çok daha güçlü ikinci el bir sistem de. Önemli olan ikinci ele nasıl yaklaşıyorsunuz? GTX 980 Ti ( oyunlara göre 10-30 FPS fark var aralarında RX550XT ile)li bir sistem kurulup süper işler yapılabilir. Şahsen ben ikinci elden GTX 980 Ti'li sistem dizerdim. Yanına da Ryzen 5 1600 veya 2600 alınabilir.

Sıfır alacak olsam biraz daha para biriktirip PCH Lord X [PC Hocası] | R5 PRO 3350G GTX 1660 Super 6G DDR4 16GB 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com bu sistemi alırdım imkan varsa biraz daha bekleyin.
Acelem var diyor iseniz Sinerji Rigel Intel Core i3 9100F 8GB 256GB SSD GTX1660 buna da bakabilirsiniz sadece i3 olmasından dolayı yayın vb. işler sizi sıkıntıya sokar haberiniz olsun.

Hocam teşekkürler ancak ilk sistem 6000TL onu alamam, 2. sistemde 5200TL onu zorlayabilirim ancak 5200TL'ye 9. nesil Intel almak mantıklı gelmiyor.

Son düzenleme:

Sadece kasa diye belirtmiş ayrıca monitör aldığını da belirtmiş.

RAM ekleyemem diyorsanız işlemciyi Ryzen 5 3500 yapın RAM'i 2-3 ay sonra eklersiniz.

Önerdiğiniz sistemde güzel ancak Gamegaraja çok güvenmiyorum ayrıca ekran kartında kronik sorunlar var diye duymuştum başka bir öneriniz varsa yazar mısınız?
Ryzen 5 3600 içeren bir kasa. İncehesap'tan hazır sistem olan Eclipse Zero Bronze. İşlemciyi Ryzen 3 3100'e düşürüp ekran kartını 5500 XT de yapabilirsiniz. Bence bu şekilde güzel. İncehesap'tan cuma akşamları Gaming gecesinde yaparsanız alışverişi Gamepower Ranger 7.1 kulaklığı bedava gönderiyorlar. İhtiyacınız olmasa bile sıfır açılmamış halde 400 TL gibi fiyata satabilirsiniz.

Eki Görüntüle 847815
Maalesef Ailem İncehesapa güvenmiyor bir ton şikayet gördüler oradan alacaktık ama oradan alışveriş yapmamaya karar verdik.
Bakmanızda fayda var. INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650S-O4G-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CORSAIR 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
4400 TL'ye GTX 1650 Super sistem her yerde yok. 4800 TL'ye tamamlamak isterseniz +1 RAM ekleyin.
Evet o sistem benimde ilgimi çekti onu gözden geçiriyorum şuan öneriniz için Teşekkürler

Evet o sistem benim de ilgimi çekti onu gözden geçiriyorum şu an öneriniz için teşekkürler

Belki biliyorsunuzdur ancak ben gibi yeni öğrenenler için yazma gereği duydum. Bulunduğunuz şehirdeki Vatan mağazasında stok yok yazıyorsa endişe etmeyin. Mağazaya giderek almak istediğinizi söylediğinizde stokta olan diğer şubelerden parça temin edip sisteminizi hazırlıyorlar.

Geri
Yukarı