485 puan ile İstanbul'da hangi liseye gidebilirim?

insanazoradam

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Dün kontrol ettim puan hesaplama sitelerinden baktım tahmini 480-485 arasında bir puan alacağım. İstanbul Avrupa yakasında olan hangi liselere gidebilirim? Bildiğiniz güzel var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Dün kontrol ettim puan hesaplama sitelerinden baktım tahmini 480-485 arasında bir puan alacağım. İstanbul Avrupa yakasında olan hangi liselere gidebilirim? Bildiğiniz güzel var mı?
Hocam konuyu "Hangi liseye gidemem?" olarak değiştirmek lazım. Şaka bir yana Robert'e Galatasaray'a rahat girebilmeniz lazım.

Doğru Tübitak sınavına giriyorsun bir de. Yazmayı unutmuşum. Ben de orada okuyorum. Her alandan bilgili ve kaliteli insanlar var bence girmeyi deneyebilirsin. Kim bilir belki aynı lisede okuruz. :D

He bu arada nerede oturuyorsun ki ? Bana uzak demişsin ama

Küçükçekmece Tübitak fen lisesi için gayet yakın bir yer. Marmaraya atla gelirsin zaten. Gebze durağında inersin. Technopattan tanıştığım biriyle aynı yerde okumak baya komik olurdu.
hocam daha sınav var kazanırsam gelirim bu arada baykar yeni bir lise açmışta sizce orada mantıklımı 50 öğrenci seçceklermiş asgari ücret kadar burs verceklermiş her ay ama büyük ihtimal benim puan oraya yetmez :D

Geri
Yukarı