49.000 TL i7 10700K sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BMO KLNS

Centipat
Merhaba arkadaşlar HDD ve SSD'de sıkıntı çektiğim için istediğim parçalarla bana PC toplar mısınız?

i7 10700K işlemci. i7 10700K Boss Bilişimde var.

ASUS TUF Gaming GT501 kasa. PSU örtüsü çıkmasın.

SSD ve HDD daha iyi kapasitede olsun yeter.

NVIDIA GTX ya da RTX 2 fanlı founders Edition ekran kartı. GTX 1080 Ti olabilir neden olabilir çünkü 11GB ekran kartı. Kasaya sığmayabilir 3 fanlı ekran kartı GTX 1080 Ti 1 fanlı olduğu için sığar.

ASUS TUF Gaming 27 Inc olsun yeter. Oyunlar için 27 Inc yeter.

ASUS TUF Gaming anakart istiyorum.

RAM daha iyi hızda olsun ki oyun keyfi artsın.
16 GB ya da 32 GB RAM yeter.

Hocam istediğim parçalar bunlar her şey TUF olsun. Ekran kartı, işlemci, RAM hariç

Bütçem:49.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar HDD ve SSD'de sıkıntı çektiğim için istediğim parçalarla bana PC toplar mısınız?

i7 10700K işlemci. i7 10700K boss bilişimde var.

NVIDIA GTX ya da RTX 2 fanlı founders Edition ekran kartı. GTX 1080 Ti olabilir neden olabilir çünkü 11GB ekran kartı. Kasaya sığmayabilir 3 fanlı ekran kartı GTX 1080 Ti 1 fanlı olduğu için sığar.

Hocam istediğim parçalar bunlar her şey TUF olsun. Ekran kartı, işlemci, RAM hariç.

Hayali sistem mi gerçek mi bilmiyorum ya anlamıyorum gerçekten :D.

Boss bilişimden alma. Ve aşarı gereksiz bir sistem olmuş.

Tamam i7 10.nesil olsun bu arada Intel fan değişti 10.nesilde fanın şekli budur.
Eski fan:

intel-stok-fan.jpg

Yeni fan:

images.jpg

Yeni-intel-stok-soğutucu-640x427.jpg

Yeni-intel-stok-soğutucu3-640x426.jpg

Oyun için yeni fan çok güzel görünüyor overclock edilir mi yeni fan ile? Oyun için yeter gibi gözüküyor? Bilmem oyun için yeterse Intel yeni fanlı PC toplayacağım.

Tamam i7 10.nesil olsun bu arada Intel fan değişti 10.nesilde fanın şekli budur.
Eski fan:Eki Görüntüle 585469
Yeni fan:
Eki Görüntüle 585471
Eki Görüntüle 585473
Eki Görüntüle 585474
Oyun için yeni fan çok güzel görünüyor overclock edilir mi yeni fan ile? Oyun için yeter gibi gözüküyor? Bilmem oyun için yeterse Intel yeni fanlı PC toplayacağım.

Bu fiyata ne yapıcan merak ettim. Oyun oynıcaksan aşarı gereksiz para.

Bilgisayarın toplanma amacı ne? Oyun mu sadece? Sadece oyunsa aşırı derecede gereksiz böyle bir sistem. Aynı performansı neredeyse yarı fiyatına alabilirsiniz. Ayrıca 49.000TL nasıl çöpe atılır başlıklı bir toplama olmuş. Bu kadar para verip GTX 1080Ti ve stok fan kullanmak. 😁

Ya bilgisayardan kesinlikle hiç anlamayan bir arkadaş, ya da klasik hayalcilerden. 49000 lira, 1080 TI FE ve "yeni" stok fandan dolayı oyum hayalciye, sistem de hayali.

Bilgisayarın toplanma amacı ne? Oyun mu sadece? Sadece oyunsa aşırı derecede gereksiz böyle bir sistem. Aynı performansı neredeyse yarı fiyatına alabilirsiniz. Ayrıca 49.000TL nasıl çöpe atılır başlıklı bir toplama olmuş. Bu kadar para verip GTX 1080 Ti ve stok fan kullanmak. 😁

Hocam Intel'de yeni fan geldi güzel görünüyor sadece oyun için olsun yeter GTX ya da RTX 2 fanlı founders Edition zaten Amazon'dan alacağım founders Edition'ı.

Ya bilgisayardan kesinlikle hiç anlamayan bir arkadaş, ya da klasik hayalcilerden. 49000 lira, 1080 Ti fe ve "yeni" stok fandan dolayı oyum hayalciye, sistem de hayali.

Hocam Google'a aratatın dünyanın en iyi piyasada olan ekran kartı hangisi diye GTX 1080 Ti gibi bir şey çıkacak oyunda 4K daha iyi olur.

i7 10700K işlemci. i7 10700K Boss Bilişimde var.

Hocam istediğim parçalar bunlar her şey TUF olsun. Ekran kartı, işlemci, RAM hariç

Oyun için alıcaksanız 49K para fazla😑

Kardeşim kafayı mı yediniz bide 1080ti lı yapıyo sli 2080 ti yapabilecekken saçmalamayın ya zaten bu kadar pc konusunda bilgisiz bir insan bu paraya sistem toplamaz toplatmazlar kardeşim sen o parayı çöpe at eğer varsa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı